-

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تاکید کرد:

شناسه خبر 296911

معاون استاندار کرمانشاه با بیان اینکه سال آخر دولت سال برداشت محصول است تاکید کرد: فرمانداران بدانند که وقت زیادی برای اتمام پروژه ها باقی نمانده و باید اولویت برنامه ها پایان بخشی و جمع بندی مناسب و موثر کارهای عمرانی باشد.

" حسین خوش اقبال" در نشست فرمانداران با معاون عمرانی استانداری اظهار داشت: کاری به دل می نشیند و مقبول می افتد که رضایت و احساس خشنودی مردم را در پی داشته باشد از این رو پروژه ها مادامی که پیوست اجتماعی و رسانه ای نداشته باشند برای مردم ملموس نخواهند بود.

به گزارش فرتاک نیوز،وی با بیان اینکه مردم در پایان عملکرد دولت را قضاوت خواهند کرد یاد آور شد که  گزارش اقدامات و پروژه ها رویکرد پایانی به دولت را مطلوب می کند لذا در این ماهها تمام تمرکز و تلاش مدیران  باید اتمام پروژه های با پیشرفت بالا باشد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه همچنین گفت:روند تکمیل برخی پروژه ها نیاز به پیگیری و دوندگی دارد توجه داشته باشیم که مبادا کار به واسطه روزمره گی و گذران وقت ناتمام بماند.

وی با اشاره به در دست احداث بودن ساختمان برخی فرمانداری ها و بخشداری ها در استان تصریح کرد:ساختمان فرمانداری آبروی حاکمیت است و ضرورت دارد که کار احداث و تکمیل ساختمان فرمانداری ها هر چه زودتر به اتمام برسد.منابع عمرانی تقلیل یافته اما این کیفیت اولویت بندی هاست که موفقیت ما را تضمین می کند.  

خوش اقبال با بیان اینکه پروژه های عمرانی و زیرساختی فراوانی  طی هفت سال گذشته در استان کلنگ زنی و افتتاح شده است تاکید کرد: مدیران و فرمانداران بیان هنرمندانه  خدمات دولت را در اولویت اطلاع رسانی ها داشته باشند.

معاون استاندار همچنین گفت: جلسات هم اندیشی با فرمانداران برای چاره جویی و تشریک مساعی در پیشبرد و جمع بندی هر چه زودتر پروژه های عمرانی است. خروجی این جلسات باید انگیزه بیشتر برای اتمام پروژه ها باشد.

وی تاکید کرد: ما در قبال عملکردمان به مردم متعهد هستیم و باید پاسخگو باشیم. اگر امروز و در ماههای آخر جمع بندی کار و مستندسازی اقدامات را نداشته باشیم فردا  دستمان خالی خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار