-
شناسه خبر 273341

مهندس بازوند استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد مدیریت و مهار بیماری کرونا از همراهی و مشارکت مردم فهیم استان کرمانشاه برای مبارزه با کرونا و قطع زنجیره انتقال این بیماری تشکر کرد و گفت: تداوم مسیر مهار کرونا منوط به استمرار این رفتار و فرهنگ مطلوب رعایت توصیه های بهداشتی است.

مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد مدیریت و مهار بیماری کرونا گفت:اگر امروز شاهد هستیم وضعیت کرمانشاه نسبت به ماههای گذشته و دیگر استانها از شرایط بهتری برخوردار است به دلیل همکاری گسترده و مستمر مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی و به ویژه استفاده از ماسک، توجه به فاصله فیزیکی و عدم حضور در تجمع هاست.

وی افزود: از همراهی و مشارکت مردم فهیم استان کرمانشاه برای مبارزه با کرونا و قطع زنجیره انتقال این بیماری صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم و تداوم مسیر مهار کرونا منوط به استمرار این رفتار و فرهنگ مطلوب رعایت توصیه های بهداشتی است.    

به گزارش فرتاک نیوز،بازوند تصریح کرد: زحمات اعضای ستاد کرونا کادر درمانی، بهداشتی و خدماتی در مراکز ارائه خدمات و بیمارستانهای استان شایسته تقدیر است و محدودیت های راه اندازی کارگاه های تأمین اقلام بهداشتی و به ویژه ماسک و مواد ضدعفونی کننده باید برداشته شود و به لحاظ تامین تجهیزات باید به خودکفایی برسیم و توزیع و تهیه اقلام به سهولت انجام شود و حتما قیمت مصوب ستاد ملی مدنظر قرار گیرد.

بازوند اظهار داشت: فرمانداران در شهرستانهایی که وضعیت قرمز دارند بر اجرای پروتکل های بهداشتی و نظارت جدی بر مراسم های عروسی و عزاداری و از برگزاری تجمع ها جلوگیری نمایند.

وی‌در ادامه بیان کرد: امکان برگزاری نمایشگاه های تخصصی در استان میسر نیست و همه محدودیت ها و ممنوعیت ها به خاطر سلامت مردم اعمال می شود و اولویت سلامت عمومی مردم است.

وی در در خصوص مراسم های جشن اعیاد و یا عزاداری ماه محرم نیز گفت: در مورد این اینگونه مراسمات تابع تصمیم و نظر کارشناسان بهداشت و درمان و مصوبات ستاد ملی کرونا هستیم؛ البته ستادهای استانی هم اختیاراتی دارند.

استاندار کرمانشاه در پایان تاکید کرد: توزیع غذا در ایام محرم در هیچ محلی امکان پذیر نیست و توصیه شده است این نذری ها به صورت کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده صورت گیردتوزیع شربت نذری در اماکن عمومی و سایر محل های تجمع نیز ممنوع است.

410

411

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار