//
کدخبر: ۴۵۰۹۳۰ //
در دیدار استاندار کرمانشاه و دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور قطعی شد؛

کرمانشاه، میزبان دائمی جشنواره‌ بین المللی مد و لباس می شود

در دیدار استاندار کرمانشاه و دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، تاسیس دبیرخانه دائمی مد و لباس مقاومت(مداومت) در استان کرمانشاه قطعی شد.


 کرمانشاه، میزبان دائمی جشنواره‌ بین المللی مد و لباس می شود
به گزارش فرتاک نیوز،

 محمدطیب صحرایی، استاندار کرمانشاه و سید مجید امامی، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور روز دوشنبه در محل این شورا دیدار و تفاهم نامه تاسیس دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی مد و لباس مقاومت(مداومت) در استان کرمانشاه را امضا کردند.

در این دیدار که مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه هم حضور داشت، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور کرمانشاه را بهترین میزبان برای برگزاری جشنواره بین المللی مد و لباس با موضوع مقاومت و اربعین حسینی(ملزومات زیارت) دانست.

جشنواره بین المللی مد و لباس مقاومت(مداومت) هر ساله با حضور بهترین های صنعت مد و لباس جهان اسلام برگزار می شود و آثاری که به مفاهیم مقاومت و اربعین حسینی(ع) اشاره داشته باشند، در این جشنواره بین المللی حاضر می شود. آثار برتر جشنواره هم تجاری و به صورت انبوه تولید می شود.Untitled

جشنواره مداومت در چارچوب اصل ضرورت حفظ و توسعه فرهنگ و پوشش بومی و دینی و تقویت ظرفیت ها و توانمدیهای متقابل ملت های مسلمان به منظور ارتقای جایگاه و کارآمدی پوشش اصیل ایرانی برگزار می شود و سعی در گسترش ارتباط علمی، فرهنگی و هنری با طراحان و فعالان مد و پوشاک در جهان اسلام دارد که با تاسیس دبیرخانه دائمی و بین المللی مداومت در کرمانشاه، فعالیت آن با محوریت طراحی مد و لباس و ملزومات زیارت و مقاومت آغاز می شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۰۹۳۰ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان