-
شناسه خبر 288457

شهاب گردان در خصوص دیدار مقابل ماشین سازی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم.

به گزارش فرتاک نیوز،

شهاب گردان در خصوص دیدار مقابل ماشین سازی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و قرار گرفتن مقابل ماشین سازی که تغییرات زیادی داشته و یک تیم ناشناخته است آن هم در تبریز کار سختی است ولی همه دیدند که چقدر خوب بازی کردیم. متاسفانه شرایط بازی‌های ذوب آهن جوری است که نمی‌شود خیلی در مورد مسائل فنی آن صحبت کرد چرا که معمولاً همه چیز تحت الشعاع مسائل داوری قرار می‌گیرد.

وی افزود: نمی‌دانم واقعاً مشکلشان با ذوب آهن چیست. از فصل قبل که من آن موقع در این تیم نبودم چنین مسائلی وجود داشت و امسال هم تا اینجا دو بازی انجام دادیم و در هر دو همه دیدند که چه اتفاقاتی افتاد. در دقیقه یک بازی روی یک برخورد خیلی ساده که حتی اخطار هم نداشت کارت قرمز مستقیم به بازیکن ما داد و از همان اول بازی تیم ما تحت تاثیر اشتباه داور قرار گرفت.

گلر ذوب آهن در ادامه گفت: ما تیم خوبی جمع کردیم و تمرینات منظم و اردوهای خوب و کار و تلاش زیاد را برای گرفتن نتایج مناسب در دستور کارمان قرار دادیم ولی ظاهراً داریم به این نتیجه می‌رسیم که چنین کارهایی فایده ندارد و وقتی تلاش یک تیم با یک سوت این چنین بی نتیجه می‌ماند دیگر به خودمان می‌گوییم برای چه باید بجنگیم؟ حالا منِ نوعی شاید یک مقدار با تجربه تر باشم و سرد و گرم فوتبال را چشیده باشم و دیرتر تحت تاثیر قرار بگیرم ولی بازیکن جوان وقتی با این همه روحیه و انگیزه تلاش می‌کند و با این مسائل روبرو می‌شود طبیعی است که خودش را می‌بازد. ما همه تلاشمان این بوده و هست که ذوب آهن را این فصل به جایگاه واقعی خودش برگردانیم. این تیم 2-3 فصل قبل مدعی قهرمانی بوده و پیش از آن همیشه در کورس قرار داشت و در آسیا هم همیشه نتایج درخشانی می‌گرفت ولی ظاهراً هرچه تلاش می‌کنیم فایده ندارد.

گردان در مورد اتفاقات داوری دو بازی این تیم عنوان کرد: اگر بازی‌های ما را نگاه کرده باشید متوجه می‌شوید چه تیم خوبی هستیم و عملکرد قابل قبولی داریم. فولاد که توانست این هفته استقلال را شکست دهد مقابل ما در حال باختن بود که پنالتی اشتباه مانع آن شد. امروز هم که در تبریز مقابل ماشین سازی با یک بازیکن کمتر عملکرد خیلی خوبی داشتیم. می‌دانید وقتی یک تیم 90 دقیقه 10 نفره بازی می‌کند چه فشاری به بازیکنان می‌آید؟ واقعا نمی‌دانم مشکلشان با تیم ما چیست. ما که تیم بی حاشیه‌ای هستیم و از جنجال و مسائل این چینینی همیشه فاصله می‌گیریم.

وی ادامه داد: زیان این تصمیم اشتباه داور فقط به این بازی برنمی‌گردد. الان ما وحید محمدزاده را که در این بازی اخراج شد هفته بعد هم به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و این یک ضرر دیگر است که به بازی بعدی هم منتقل شده است. من بعد از اتفاقات بازی فولاد به خودم گفتم این اشتباهات حداقل می‌رود تا 5 هفته دیگر تا دوباره سراغ ما بیاید ولی در دقیقه یک بازی اتفاق افتاد و این بار ما را تا دقیقه 95 منتظر نگذاشتند و از همان دقیقه یک شروع کردند تا خیالمان راحت باشد.

گردان در پاسخ به اینکه چرا باید اشتباهات داوری با یک معذرت‌خواهی پرونده‌اش بسته شود گفت: راستش همین معذرت خواهی را هم ندیدیم. مگر در بازی با فولاد که آنطور از داوری ضربه خوردیم چه اتفاقی افتاد؟ کسی آمد بگوید اشتباه شده؟ داورش را حتی یک جلسه محروم کردند؟ من بعید می‌دانم این دفعه هم اتفاقی بیافتد.

گلر با تجربه ذوب آهن در مورد تساوی مقابل ماشین سازی هم توضیح داد: بازی خیلی سختی بود و همانطور که گفتم 90 دقیقه با یک بازیکن کمتر بازی کردن خیلی دشوار است و در این شرایط کوچکترین اشتباهی برای تیم گران تمام می‌شود. ما ممکن بود این بازی را در نتیجه آن تصمیم اشتباه واگذار کنیم ولی باز جای شکرش باقی است که خدا دوستمان داشت و با تلاش بچه ها دقایق آخر به گل رسیدیم تا حداقل یک امتیاز از این بازی بدست بیاوریم.

گردان در مورد شرایط این فصل ذوب آهن هم گفت: تیم شرایط خیلی خوبی دارد و به جز مسائلی که گفتم مشکل دیگری نداریم. تیم خوب، شرایط خوب و امکانات خوب. ما بازیکنان مهم زیادی از دست دادیم و خیلی‌ها فکر می‌کردند ذوب آهن با این شرایط حتی از فصل قبل هم نتایج ضعیف تری می‌گیرد ولی کیفیت فنی خودمان را در این بازی نشان دادیم و اگر اتفاقات دو بازی اخیر دست از سر ما بردارند می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در رابطه با کار کردن با رحمان رضایی هم اظهار داشت: رحمان رضایی یک مربی خوب و با تلاش و زحمتکش است که از مربیان جوان فوتبال ماست و همین جوان بودن کار او را در ارتباط با بازیکنان تیم و انتقال دانش و تفکراتش به بازیکنان کمک می‌کند. بخشی از عملکرد خوب تیم به خاطر تلاش و انگیزه بازیکنان است ولی بخش مهمی از آن هم به سرمربی تیم و تفکراتش و زحماتی که می‌کشد و وقتی که برای بازیکنان و تیم می‌گذارد برمی‌گردد و همینجا از او تشکر می‌کنم.

گلر ذوب آهن در مورد پیوستن به این تیم هم گفت: من به دلیل سابقه‌ای که در ذوب آهن داشتم اینجا راحت بودم و یک عرق و تعصبی هم به تیم دارم. من در اهواز شرایط خوبی داشتم و می‌توانستم آنجا بمانم ولی با تشکر از فولادی‌ها ترجیح دادم به ذوب آهن برگردم چرا که اینجا را خانه خودم می‌دانم و بهترین روزهایم در این تیم رقم خورده است.

گردان در پایان در مورد اینکه بعد از جدایی رشید مظاهری ذوب آهن در دروازه کمی متزلزل شده بود ولی با برگشتن او به نظر می‌رسد وضعیت خوبی در این تیم در پست دروازه ایجاد شده توضیح داد: شما لطف دارید و شاید اینطور که می‌گویید باشد ولی ما نیاز داریم که دروازه مان را بسته نگه داریم که با توجه به مسائلی که گفتم کار سختی است و امیدوارم از هفته سوم اوضاع بهتر شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار