-
شناسه خبر 193855

خبر انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال امید ایران درحالی به نقل از مدیر این تیم منتشر شد که سایت فدراسیون فوتبال این خبر را به طور رسمی اعلام نکرده است.

به گزارش فرتاک نیوز،

واکنش تند و سریعی که کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش به انتخاب فرهاد مجیدی از سوی فدراسیون فوتبال داشتند و انتخاب وی را بدون هماهنگی با این دو نهاد اعلام کردند، دردسرهای جدیدی را برای فدراسیون فوتبال و در راس آن مهدی تاج ایجاد کرد.

رئیس فدراسیون که به تازگی از ماجرای طول و دراز و پرحاشیه انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان خارج شده بود، با انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید وارد چالش جدیدی شد که پای او را به جلسه با مسئولان رده بالای ورزش کشاند.

پس از آنکه روز دوشنبه خبر انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید اعلام شد، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بدون آنکه واکنش رسمی به این موضوع داشته باشند به نقل از یک منبع آگاه اعلام کردند که هیچ هماهنگی برای انتخاب مجیدی با آنها صورت نگرفته است.

به دنبال بروز این ناراحتی مهدی تاج سعی کرد دل مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش را به دست بیاورد اما دلخوری این دو نهاد بیشتر از این بود که با گفتگوی تلفنی و حتی نشست حضوری برطرف شود.

خبرنگار کسب اطلاع کرد که رئیس فدراسیون فوتبال حتی در گفتگو با یکی از مسئولان رده بالای ورزش اعلام کرده که انتخاب فرهاد مجیدی هنوز از سوی فدراسیون فوتبال قطعی نشده و قراردادی امضا نشده است. وی تاکید می کند که در صورت نارضایتی این دو نهاد می تواند حضور مجیدی در تیم امید را منتفی کند. البته با این پیشنهاد تاج مخالفت و مقرر می شود در نشستی که ستاد عالی بازیهای المپیک در وزارت ورزش خواهد داشت این موضوع به عنوان یک مصوبه مورد تایید قرار بگیرد تا مشکل حضور مجیدی در تیم امید هم حل شود.

مهدی تاج که تصورش را نمی کرد دردسر انتخاب سرمربی تیم امید برایش بیشتر از انتخاب سرمربی بزرگسالان باشد، با این واکنش وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بر سر دو راهی و بازگشت از تصمیم قبلی قرار داشت اما به دلیل اعلام نام مجیدی در رسانه ها که از سوی حمید استیلی هم اعلام شده بود، دیگر راه برگشتی ندارد و ناچار است حضور وی در تیم امید را مدیریت کند.

با این حال هنوز خبر انتخاب فرهاد مجیدی به طور رسمی روی سایت فدراسیون فوتبال قرار نگرفته و تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد نمی توان حضور وی را قطعی دانست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار