-
شناسه خبر 326983

اسامی فیلم‌های داستانی راه‌یافته به بخش مسابقه ملی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.

به گزارش فرتاک نیوز،

به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، بر اساس اعلام دبیرخانه این رویداد، اسامی 50 فیلم‌ داستانی راه‌یافته به بخش مسابقه ملی جشنواره سی و هشتم به شرح زیر و به ترتیب حروف الفبا اعلام می‌شود:

1.    «آخرین لالایی در تهران» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد وحدانی از تهران

2.    «آهو» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهسا رضوی از تهران

3.    «اتاق عقد» به کارگردانی حسن حبیب‌زاده و تهیه‌کنندگی محمدجواد موحد و حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی از اهواز

4.    «ارغوان» به کارگردانی محمد پهلوان و تهیه‌کنندگی محمدرسول رستمی و سازمان صداوسیما از سمنان

5.    «ارفاق» به کارگردانی رضا نجاتی و تهیه‌کنندگی سولماز وزیر زاده از تهران

6.    «باغ وحش» به کارگردانی نفیسه زارع و تهیه‌کنندگی سورنا اکباتانی و کاوه مظاهری از تهران

7.    «برای بار دوم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی لیلا اخباری از تهران

8.    «بشقاب» به کارگردانی عذرا خوان‌خواجه و رعنا واعظی و تهیه‌کنندگی علی سلیمانی از تبریز

9.    «پرتاب ناگهانی یک فیل» به کارگردانی نازنین چیت‌ساز و تهیه‌کنندگی حسن حبیب‌زاده و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

10.    «تابوت» به کارگردانی اکبر زارع و تهیه‌کنندگی اکبر زارع و انجمن سینمای جوانان ایران از تبریز

11.    «تانک شب» به کارگردانی امیررضا زرین‌بخش و تهیه‌کنندگی موسسه صندوق بیمه بتاجا، محسن پریانی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

12.    «تی ‌یَره» به کارگردانی مصطفی مهربان و تهیه‌کنندگی وحید کشاورز و انجمن سینمای جوانان ایران از رودبار

13.    «جاده بی‌انتها» به کارگردانی مهدی مرعشی و تهیه‌کنندگی سیدعلیرضا کاظمی از یزد

14.    «جان داد» به کارگردانی سهیلا پورمحمدی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از رودبار

15.    «حالت تهوع» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهرداد کبیری از تهران

16.    «حیاط» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفا سلیمانی از تهران

17.    «خط‌های سفید» به کارگردانی و تهیه کنندگی جلال ساعد پناه از اردبیل

18.    «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها» به کارگردانی سجاد ایمانی و تهیه‌کنندگی سجاد ایمانی، رضا دانش‌پژوه و انجمن سینمای جوانان ایران از شیراز

19.    «دکولاژ» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عرفانه و شهاب صادق‌‎زاده از تهران

20.    «زخم» به کارگردانی سحر نورمنور و تهیه‌کنندگی سحر نورمنور و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

21.    «زوزه» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیر نجفی از قزوین

22.    «شعبده» به کارگردانی سیاوش فرهادی و تهیه‌کنندگی سیاوش فرهادی، حسن فرهادی و انجمن سینمای جوانان ایران از بجنورد

23.    «کبود» به کارگردانی علی توکلی و تهیه‌کنندگی فواد جاودان و سعید نجاتی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

24.    «کپسول» به کارگردانی امیر پذیرفته و تهیه‌کنندگی امیر پذیرفته و انجمن سینمای جوانان ایران از رفسنجان

25.    «گجو» به کارگردانی سینا محمدیان و تهیه‌کنندگی بهنام حسینخانی از بیرجند

26.    «گرازها» به کارگردانی غلامرضا جعفری و تهیه‌کنندگی رامین سامانی از اصفهان

27.    «گرگ» به کارگردانی بهروز شمشیری و تهیه‌کنندگی جواد ارجمند از تبریز

28.    «گناه» به کارگردانی ابوالفضل عزیزی و تهیه‌کنندگی علیرضا رحیم‌زاده، معین تک‌روستا و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

29.    «گندم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی هاشم مرادی از کرج

30.    «گوزن» به کارگردانی هادی بابایی‌فر و تهیه کنندگی هادی بابایی‌فر و محمود غفاری از رودسر

31.    «لئو» به کارگردانی محمدمعین روح الامینی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از کاشان

32.    «لِبِر-کروموزوم 17» به کارگردانی شروینه دیدنده و تهیه‌کنندگی شروینه دیدنده و حسین کلهر از تهران

33.    «لیلا» به کارگردانی مجتبی اسپنانی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از اصفهان

34.    «ماتروشکا» به کارگردانی یلدا زادون و تهیه‌کنندگی محمدرضا پیرهادی از تهران

35.    «ماجان» به کارگردانی فردین انصاری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

36.    «مرد ابری» به کارگردانی شاهین جلالی و تهیه‌کنندگی شاهین جلالی و انجمن سینمای جوانان ایران از اردبیل

37.    «ماشوم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین میرزامحمدی از تهران

38.    «مصائب خرده کاراکترهای جامانده» به کارگردانی محمدنیما مظاهری و تهیه‌کنندگی رضا دوستی و محمدنیما مظاهری از تهران

39.    «ملودی آبی» به کارگردانی مریم سرجه‌پیما و تهیه‌کنندگی صمد واحدی از تهران

40.    «منطقه» به کارگردانی اسما ابراهیم‌زادگان و تهیه‌کنندگی مرتضی فرشباف و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

41.    «مورس» به کارگردانی روناک جعفری و تهیه‌کنندگی محمد یوسفی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

42.    «ناجی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سید امیرحسین بها الدینی از تهران

43.    «نارس» به کارگردانی محسن پوریوسفیان و تهیه‌کنندگی مهدی جمالوند از تهران

44.    «نگهبانان» به کارگردانی مجید فخریان و تهیه‌کنندگی مجید فخریان و انجمن سینمای جوانان ایران از بوشهر

45.    «هاجرو» به کارگردانی افشین اخلاقی فیض آثار و تهیه‌کنندگی افشین اخلاقی فیض آثار و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

46.    «هپروت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد روح ‍‌‌بخش از تهران

47.    «هرگز گاهی همیشه» به کارگردانی شادی کرم‌رودی و تهیه‌کنندگی آرین وزیر دفتری از تهران

48.    «هشت‌سالگی» به کارگردانی رضا شاد و تهیه‌کنندگی لیلا گلدوست از تهران

49.    «هناسه» به کارگردانی میثم محمدخانی و تهیه‌کنندگی فاطمه سادات مختاری از تهران

50.    «ویار» به کارگردانی حورا طباطبایی و تهیه‌کنندگی حورا طباطبایی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران 27 مهر تا 2 آبان 1400 (19 تا 24 اکتبر 2021) برگزار می‌شود. این رویداد برای اولین‌بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار