-
شناسه خبر 362211

داشتن یک رابطه جنسی ایده آل و مطلوب می تواند بسیاری از مشکلات دنیای زناشویی را به خودی خود حل کند، یک رابطه جنسی ایده آل علاوه به کیفیت، کمیت نیز نیاز دارد.

به گزارش فرتاک نیوز،

16 راه برای افزایش مدت زمان رابطه جنسی و جلوگیری از انزال زودرس داشتن یک رابطه جنسی ایده آل و مطلوب می تواند بسیاری از مشکلات دنیای زناشویی را به خودی خود حل کند، یک رابطه جنسی ایده آل علاوه به کیفیت، کمیت نیز نیاز دارد.

با اینکه سرعت در نزدیکی فوق العاده است، برخی اوقات ممکن است بخواهید که چیزی کمی بیشتر طول بکشد. اما چقدر طولانی تر؟ برای شروع، مهم است که انتظارات سالمی از مدت متوسط یک رابطه جنسی داشته باشید. تحقیقات نشان داده است که در حدود 45 درصد از مردان در مدت دو دقیقه به انزال می رسند و مطالعه دیگری که در سال 2005 در مجله پزشکی خانواده منتشر شد نشان داده که رابطه جنسی برای زوج های مختلف معمولا 5.4 دقیقه طول می کشد.  

مطالعه انجام شده در سال 2008 مشخص کرد که زوج های مختلف یک جلسه رابطه جنسی "کافی" برای انزال را بین 3 تا 7 دقیقه می دانند و یک رابطه "مطلوب" را بین 7 تا 13 دقیقه. اگر شما و همسرتان می خواهید زمان رابطه را طولانی تر کنید، این مشاوره تخصصی را مطالعه کنید.

1. مرد را به سطح پایین تری از تحریک برسانید

Xanet Pailet نویسنده مقالات مرتبط به مسائل زناشویی، توضیح می دهد که برخی اوقات مردانی که تلاش می کنند رابطه طولانی تری داشته باشند، خیلی زود تحریک می شوند، آنها نمی توانند مانع از انزال بشوند تا اینکه اتفاق می افتد. برای داشتن رابطه جنسی طولانی تر، مرد باید یاد بگیرد به شکلی معاشرت کند که کمترین سطح بر انگیختگی را داشته باشد.

2. حلقه آلت را امتحان کنید

 

این راه حل نمی تواند برای همه نتیجه یکنواختی داشته باشد، برخی از افراد با امتحان کردن حلقه آلت متوجه شده اند که این وسیله به آنها کمک می کند که رابطه طولانی تری داشته باشند و انزال را به تاخیر می اندازد، پس ارزش امتحان کردن را دارند. همانطور که As Lisa Finn مربی مسائل زناشویی می گوید، حلقه های آلت مردانه با محدود کردن جریان خون به بدنه آلت، می تواند به حفظ نعوظ قوی تر کمک کند.

 

3. تمرین ذهن آگاهی برای انزال دیرتر

August McLaughli نویسنده Girl Boner می گوید: تمرین برای ذهن آگاهی (حضور در لحظه) و تنفس می تواند به انزال دیرتر کمک کند.

نکته: تمرین ذهن آگاهی بیرون از اتاق خواب می تواند به شما در طول نزدیکی کمک کند. شما می توانید برای مثال روزی یکبار مدیتیشن انجام دهید، یا غذا خوردن خود را تغییر دهید و عادات غذایی خود را به سمتی ببرید که احساس بهتری به شما بدهد، همچنین از چیزهایی که حواس شما را پرت می کند دوری کنید، مانند تلفن های همراه.

رابطه جنسی

4. بر روی لذت بردن همسرتان تمرکز کنید تا فشار را از بین ببرید

اگر احساس گرما و فشار می کنید، پیشنهاد می شود یک قدم به عقب برگردید به جای آن روی لذت بردن همسر خود تمرکز کنید. وقتی در طول رابطه بیش از حد به ارگاسم نزدیک می شوید، لحظه ای متوقف شوید تا کمی خنک شوید، سپس دوباره شروع کنید، به این ترتیب برانگیختگی جنسی به سرعت بالا می رود.

5.برای افزایش رابطه جنسی آموزش ببینید

به طور جدی! اگر این انزال زود هنگام ریشه در مشکلات پزشکی شما و همسرتان ندارد، می توانید با داشتن نزدیکی بیشتر یاد بگیرید چطور آن را تحت کنترل خود درآورید. برای برخی از زوج ها، بهبود برانگیختگی جنسی اهمیت دارد. این بخصوص برای زمانی مفید است که همسرتان اغلب خودش را تحریک نمی کند.

6. استفاده از ابزارهای جنسی

استفاده از این ابزار ممکن است احساسی مانند تقلب کردن را داشته باشد، اما وقتی صحبت از رسیدن هر دو شما به ارگاسم می شود این مسئله مهم نیست. اگر همسر شما نمی تواند رابطه را تا اندازه ای طولانی که شما هم به اوج لذت جنسی برسید، می تواند در آخرین لحظه قبل از رسیدن به ارگاسم از ویبراتور برای شما استفاده کند تا هر دو با هم به این حس برسید.

7. زمان بیشتری را به پیش نوازی اختصاص دهید

این کار ممکن است طول زمان رابطه را کمتر کند، اما با اختصاص زمان بیشتری به پیش نوازی، شما برای نزدیکی آماده تر خواهید بود و باعث می شود هر دو بیشتر لذت ببرید.

518847hfp

8. از پیش خود ارضایی داشته باشید

Jane Greer، پزشک و کارشناس ارتباط و درمانگر خانواده می گوید: "در صورتیکه مرد یک یا دو ساعت قبل از نزدیکی انزال داشته باشد، باعث می شود انزال بعدی به سرعت دفعه قبل نباشد و کمی سخت تر اتفاق بیفتد. به این ترتیب شما فرصت بیشتری برای تحریک و عشق بازی با همسرتان دارید و می توانید همگام با همسرتان به ارگاسم برسید."

9. از فاصله زمانی بعد از ارگاسم مرد استفاده کنید

در این مرحله ریکاوری بعد از ارگاسم، به طور فیزیولوژیکی فرد قادر نخواهد بود ارگاسم اضافی داشته باشد.

چه کسی می گوید باید در هر بار همبستری فقط یک بار نزدیکی کرد؟ این برای همه صدق نخواهد کرد، اما Lisa Thomas کارشناس روابط زناشویی توصیه می کند چند دقیقه بعد از انزال می تواند دوباره شروع کنید. او توضیح می دهد که بسیاری از مردان در نعوظ دوم حساسیت کمتری را تجربه می کنند. در صورتیکه شما تصمیم نداشته باشید برای چند دقیقه منتظر باشید و شوهرتان بتواند به سرعت آماده شود، در نزدیکی دوم می توانید حس بهتری را تجربه کنید.

10. سعی کنید چیزهای جدید و خارج از معمول را تجربه کنید

زمانی که پوزیشن های زناشویی تکراری در رختخواب داشته باشید، بدن همسرتان ممکن است رفتار بعدی را پیش بینی کند و در نتیجه خیلی زود انزال اتفاق بیفتد. پوزیشن های جدید می تواند این روند را به تاخیر بیندازد و زمان بیشتری برای تحریک لازم باشد.

11. توقف پیش از ارگاسم را تمرین کنید

می توان زمانی که ارگاسم نزدیک است آن را متوقف کرد و چند دقیقه یا بیشتر صبر کرد. همانطور که دکتر Ian Kerner  می گوید "هر کسی دارای یک نقطه اجتناب ناپذیری انزال است." با تمرین می توان این نقطه را به تاخیر انداخت، بنابراین زمان بیشتری را در مرحله قبل از ارگاسم سپری کرد.

12. پایه آلت تناسلی خود را فشار دهید

شما می توانید اینکار را با دست انجام دهید یا از حلقه آلت استفاده کنید. به این ترتیب به معنای واقعی کلمه از انزال جلوگیری می کنید. آن را مانند خم کردن شلنگ آب و جلوگیری از جریان آن تصور کنید، اما آلت تناسلی مردان با این حلقه به هیچ وجه خم نمی شود.

1280rkds8

13. کگل، یوگا و پیلاتس را امتحان کنید

همه این تمرینات عضلات لگنی شما را تقویت می کند و به شما کمک می کند که ارگاسم را کنترل کنید.

14. پوزیشن های قائم را امتحان کنید

با این روش از قسمت های حساس آلت مردانه (یعنی قسمت زیرین کلاهک که بیشتر عصبها آنجا قرار دارند) دوری می شود. روبروی یکدیگر قرار بگیرید، این میتواند بدون اینکه عجله ای برای ارگاسم داشته باشید برایتان لذت آور باشد.

15. داروهای تاخیری

در بعضی موقعیت ها، ممکن است لازم باشد که آقایان توسط پزشک معاینه بشوند. نسخه های مختلفی برای انزال زودرس که یک مسئله جدی در رابطه شما است وجود دارد. در حالیکه مکمل های بدون نسخه هم در این مورد وجود دارد، اما بهترین راه این است که با متخصص در این مورد مشورت کنید. آقایان می توانند به یک متخصص اورولوژیست مراجعه کنند تا ببینند مشکل از چیست و چه اقداماتی باید انجام شود. به عنوان یک نظر کلی، بهتر است از خرید مکمل های بدون نسخه و تجویز پزشک اجتناب کرد.

16. کاندوم ضخیم تر تهیه کنید

باید همیشه رابطه جنسی بی خطری را داشت، بنابراین بهتر است اقدام به خرید کاندوم ضخیم تر کنید. به خاطر داشته باشید باید چیزی انتخاب کنید که برایتان مناسب باشد. هرگز از دو کاندوم با هم استفاده نکنید. استفاده از دو کاندوم می تواند مشکلاتی در پی داشته باشد، مانند جا ماندن یکی از آنها در واژن. کاندوم می توانند به عنوان بی حس کننده نیز عمل کند. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار