//
کدخبر: ۴۵۱۱۷۸ //
موارد مشکوک انتقال سوپرجام اسپانیا به عربستان

پلیس در فدراسیون فوتبال اسپانیا: ۷نفر دستگیر شدند

پلیس ظهر امروز به فدراسیون فوتبال اسپانیا و نیز خانه لوئیس روبیالس یورش برد. انتقال سوپرجام به عربستان یکی از موارد مشکوک و اتهامی است.

پلیس در فدراسیون فوتبال اسپانیا: 7نفر دستگیر شدند
به گزارش فرتاک نیوز،

منابع معتبر در تحقیقات پلیس به خبرگزاری EFE گفتند که واحد عملیات مرکزی گارد مدنی (UCO) صبح امرو به محل فدراسیون فوتبال اسپانیا یورش برده و در حال جست‌وجوی فدراسیون در تحقیقات مربوط به قراردادهای مشکوک ادعایی در پنج سال گذشته است و برخی افراد را نیز در ارتباط به این اتهامات دستگیر کرده است.

p03e1iz5

طبق این گزارش، این عملیات توسط دادگاه بدوی و دستورالعمل شماره 4 ماخادائوندا (مادرید) با هماهنگی دادستانی مبارزه با فساد و جرایم سازمان یافته هدایت می‌شود. در بخشی از این عملیات، ماموران UCO روز چهارشنبه در چندین ایالت اسپانیا به بازرسی و دستگیری‌های مختلف پرداختند.

یک دوجین ضبط اسناد

ماموران جرایم ادعایی مرتبط با فساد تجاری، مدیریت ناعادلانه و پولشویی را بررسی می‌کنند. بیش از ده‌ها تفتیش منازل شخصی و هفت مورد دستگیری، علاوه بر درخواست‌های قضایی از نهادهای مختلف دولتی و خصوصی برنامه ریزی شده است.

wiagmhco

دادگاه بدوی و دستورالعمل شماره 4 ماخادائوندا، دادگاهی است که بررسی قرارداد انتقال سوپرجام اسپانیا به عربستان سعودی را که توسط رئیس وقت فدراسیون، لوئیس روبیالس و ستاره سابق بارسا، جرارد پیکه، امضا شده بود، آغاز کرده است.

qseavcw4

جست‌وجو در خانه روبیالس

به گزارش لاسستا یکی از آدرس‌هایی که ماموران UCO در جستجوی آن هستند، خانه لوئیس روبیالس، رئیس سابق فدراسیون اسپانیا در گرانادا است که معتقدند در آنجا اسناد و قراردادها را مخفی کرده است. در حال حاضر روبیالس خارج از اسپانیا است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۱۱۷۸ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان