//
کدخبر: ۴۵۲۲۵۵ //
فال قانون جذب

فال قانون جذب | فال قانون جذب دوشنبه ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۳

این فال یکی از پرطرفدارترین فال‌ها برای کاربران است و معمولا آن را دنبال می کنند.

فال قانون جذب | فال قانون جذب دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
به گزارش فرتاک نیوز،

مراجعه به اینترنت برای گذراندن اوقات فراغت در دنیای امروز یکی از بهترین روشها است که هر فردی به راحتی و در هر مکانی می تواند آنلاین شود و به سایت‌های تفریحی و سرگرمی مراجعه کند و بهترین استفاده را از زمان آزاد خود داشته باشد. احتمالا شما هم می دانید که  فال، خواندنِ فال و گرفتنِ فال از جمله کارهایی است که جزو بهترین فعالیت‌های سرگرمی به شمار می رود و سایت های زیادی فال های مختلفی را منتشر می کنند.

ما در سایت فرتاک نیوز سعی کرده‌ایم تا انواع فال را با عنوان فال فردا برای شما گردآوری کنیم و منتشر کنیم تا شما در این سایت لحظات خوبی را در اوقات فراغت تان سپری کنید. مثلا در این مقاله فال قانون جذب را برای شما در نظر گرفته ایم. این فال یکی از پرطرفدارترین فال‌ها برای کاربران است و معمولا آن را دنبال می کنند. اما باید به شما علاقه مندان این فال، این نکته مهم را یاد آوری کنیم که در همه امور خداوند را مد نظر قرار دهید و به او توکل کنید و چنانچه در فال تان نکته منفی مشاهده کردید، ناراحت و مایوس نشوید و آن را صرفا سرگرمی تلقی کنید. ما از همراهی شما خوشحال هستیم و به این همراهی دلگرمیم.

 فال قانون جذب ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین

متن فال:

برای خنثی کردن پیشگویی شر، باید ذهنی بسیار نیرومند داشت. شاگرد باید به تاکید ندا دردهد که: «هر پیشگویی کاذب ناپدید می گردد. هر مشیتی که پدرم در آسمان مقدر نکرده باشد از هم می پاشد و به فنا می انجامد. و آرمان الهی هم اکنون انجام خواهد پذیرفت.»

 فال قانون جذب ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

متن فال:

وقتی می خواهید تازه شروع به آفرینش آگاهانه کنید، اغلب بهتر است هر بار تمرکزتان را روی یک موضوع بگذارید. با تمرین بیشتر، توانایی تان در مهار کردن انرژی بیشتر شده و می توانید هر بار روی موضوعات بیشتری تمرکز کنید.

ذهن خود را مانند ذره بینی تصور کنید که نور خورشید بر آن می تابد. وقتی ذره بین را روی یک چیز ثابت نگه دارید، می توانید آن را آتش بزنید. تفاوتی بین ذره بین و خورشید با ذهن شما و کائنات، نیست.

 فال قانون جذب ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

متن فال:

انسان به هنگام انتقاد یا ملامت به سیم لخت برق دست می زند، و هر لحظه ممکن است ضربه ای هولناک بر او وارد آید.

 فال قانون جذب ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

متن فال:

شما می توانید قدرت مغناطیسی جذب اتفاقات خوب خود را با اختصاص دادن زمان روزانه به "افکار قدرتمند" افزایش دهید:

۱۵ دقیقه از روزتان را به طور جدی به فکر کردن در مورد اهداف، رؤیاهایتان و آن چه از زندگی می خواهید اختصاص دهید. این عمل شانس شما را برای رسیدن به موفقیت بسیار افزایش می دهد.

 فال قانون جذب ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

متن فال:

شما اتفاقات خوب یا بد را براساس تفکراتتان تجربه می کنید:

کسی که همیشه در مورد بیماری صحبت می کند، بیمار می شود و کسی که به طور مداوم در مورد رفاه صحبت کند، در رفاه و آسایش به سر خواهد برد. شما همه ی این ها را براساس تفکرات تان جذب می کنید. با تمرکز بر روی هر چیزی، باعث می شوید آن مسئله برایتان اتفاق بی افتد.

 فال قانون جذب ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

متن فال:

اگر احساس خوبی داری، مشغول خلق آینده ای هستی که بر وفق مرادت است. با سپری شدن روزهایت، قانون جذب در هر ثانیه ی آن مشغول به کار است. هر فکر و احساسی که کنی، باعث خلق آینده ات می شود. اگر تو نگران و دلواپس هستی، از این گونه موارد در سرتاسر روز مقدار بیشتری وارد زندگی ات می شود.

 فال قانون جذب ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

متن فال:

افکار منفی بیانگر حقیقت شما نیستند. سرشت واقعی شما همه خیر است. پس، اگر به تصادف فکری منفی به سراغ تان آمد، به خود بگویید : این افکار مال من نیستند، و به من تعلق ندارند. وجود من خیر است و نسبت به خود و دیگران، اندیشه ی نیک در سر می پرورانم.

مطمئن باشید که دارید حقیقت را می گویید!

 فال قانون جذب ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

متن فال:

تو دلت می خواهد از افکار خودت آگاه باشی و افکارت را با دقت انتخاب کنی و دلت می خواهد در این زمینه سرگرم شوی، چون تو شاهکار زندگی خودت هستی. تو میکل آنژ زندگی ات هستی.

دکتر جوویتل

 فال قانون جذب ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

متن فال:

می توانی هر چیزی دلت بخواهد داشته باشی، هر کاری می خواهی انجام دهی یا هر آن که دلت می خواهد بشوی.

دکتر جوویتل

 فال قانون جذب ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین دی

متن فال:

آنچه بیشتر مردم از آن خبر ندارند این است که فکر هم فرکانس دارد. ما می توانیم فکر را اندازه گیری کنیم. اگر تو فکری را مرتبا در ذهنت مرور کنی، چنانچه داشتن اتومبیلی نو، پول مورد نیاز، تاسیس شرکت، پیدا کردن همسر دلخواه و ... باشد، درواقع به طور منسجم و پیگیر، آن فرکانس را ساطع می کنی.

 فال قانون جذب ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

متن فال:

جمله تاکیدی:

در ذهن الهی جدایی وجود ندارد. پس من نمی توانم از عشق و مصاحبتی که حق الهی من است جدا شوم.

 فال قانون جذب ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

متن فال:

اصلا نگران افکار منفی نباشید و سعی نکنید آن ها را مهار کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که هر روز به افکار نیک بیندیشید. هر روز تا می توانید افکار نیک در ذهن بکارید، وقتی شروع به اندیشیدن به افکار نیک می کنید، افکار نیک بیشتری جذب می کنید تا این که در نهایت رشد افکار نیک باعث محو افکار منفی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۲۲۵۵ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان