-

تست شخصیت شناسی | تست شخصیت | تست شخصیت کف دست

شناسه خبر 367916

ببینید کف دستتان چه چیزی را در مورد شما نشان می دهد؟ دوست دارید هنر کف بینی را یاد بگیرید؟

به گزارش فرتاک نیوز،

خط ازدواج در کف دست می تواند به این معنی باشد که شما پیوندهای عاطفی بسیار شدیدی خواهید داشت، هر چه مشخص تر باشد، پیوند بین شما قوی تر خواهد بود. اگر این خط بسیار ضعیف باشد، می تواند نشان دهنده حضور شخص سومی باشد که رابطه شما را سخت می کند.

ببینید کف دستتان چه چیزی را درباره شما آشکار می کند:

با دقت به کف دست خود نگاه کنید و خطوط آن را بررسی کنید!

تست-شخصیت-کف-دست (1)

تست شخصیت کف دست: 

خط ازدواج(سبز)

تست شخصیت کف دست: چندین خط می تواند به این معنی باشد که شما پیوندهای عاطفی بسیار شدیدی خواهید داشت، هرچه مشخص تر باشد، پیوند بین شما قوی تر خواهد بود. اگر این خط بسیار ضعیف باشد، می تواند نشان دهنده حضور شخص سومی باشد که رابطه شما را سخت می کند.

خط قلب(قرمز)

تست شخصیت کف دست: این خط مشخص نشان می دهد که عشق در اولویت زندگی شما قرار دارد و شما به طور کامل خود را به هر چیزی که قلب را درگیر می کند می سپارید. خط قلب ضعیف نشان دهنده آزادی است، دوست ندارید به کسی بچسبید، خود را در روابط پایدار نمی بینید.

خط سر(آبی)

تست شخصیت کف دست: ظرفیت اطلاعاتی در اینجا اندازه مهم است. هرچه این خط طولانی تر باشد، توانایی درک چیزهای اطرافتان بیشتر می شود. نه این که خط کوچکتر به این معنی باشد که شما نادان هستید، بلکه این است که چگونه به راحتی موقعیت ها را مدیریت می کنید.

خط زندگی(نارنجی)

تست شخصیت کف دست: برخلاف آن چه آنها فکر می کنند، خط زندگی طول عمر شما را مشخص نمی کند، بلکه کیفیت را تعیین می کند. به عبارت دیگر، بیشتر به سلامتی مربوط می شود. یک خط مشخص و کوتاه به این معنی است که سلامتی خوب و زندگی آرام تری خواهید داشت، بدون اتفاقات پیش بینی نشده بزرگ. خط بلندتر و کمتر مشخص به معنای بیماری نیست، بلکه به معنای احتمال بیشتر بیمار شدن است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار