-

دبیر پروژه راهنمای برتر سال 1398 راهنمایان تهران:

شناسه خبر 269885

عسل پور بی‌آزار رتبه برتر تور لیدرهای استان تهران را کسب کرد و خانم‌ها الناز اسماعیل‌زاده راهنمایی در بخش پرنده‌نگری و خانم الهام خادم‌حسینی در بخش تخصصی راهنمای معلولین مشترکاً دوم شدند و محسن عباس‌زاده زنجانی عنوان سوم را به خودش اختصاص داد.

حجم ویدیو: 74.99M | مدت زمان ویدیو: 00:03:46

خانم سمیرا براتی بالاترین امتیاز و راهنمای برتر در بخش راهنمای تورهای بین‌المللی در سال 1398 کسب کرد و همچنین در سال 1396 هم حائز این رتبه بوده‌اند، مجتبی حمزه راهنمایی برتر سال 1397 نیز رتبه دوم را ازآن خود نمود و خانم هانیه باقرزاده عنوان سوم را بدست آورد.

حمزه رشدی‌فردوسی دبیر پروژه راهنمای برتر سال 1398 راهنمایان تهران گفت: پروژه راهنمایان برتر تهران از سال 1396 شروع شده است و امسال برای سومین سال پیاپی راهنمایان برتر انجمن تهران را  تجربه می‌کند

وی افزود: اساس این پروژه‌هاعدد دادن به مهارت‌ها سختی‌ها، بحران‌ها و تخصص‌های موجود در یک تور است که در نهایت این‌ها امتیازتی می‌شود که راهنما برتر در واقعه کسی است که بیشترین امتیاز را کسب می‌کند.

دبیر پروژه راهنمای برتر سال 1398 راهنمایان تهران گفت: شرط شرکت برای راهنمایی برتر در ابتدا این است که رهنما مدعی بر برتر بودن خودش باشد و در این رقابت با دقت شرکت کند  و تورهای سال گذشته خودش را بر اساس مجوز تورهای که اجرا کرده بیاد و اظهار بکند و در نهایت عضو انجمن صنفی راهنمایان استان تهران نیز باشد.  

وی افزود: امسال این رقابت تفاوتی که داشت این بود در دو بخش تورهای داخلی  و بخش راهنمای تورهای بین‌المللی اجرا شد.

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار
سرور مجازی ایران