//
کدخبر: ۴۴۸۶۷۱ //

اورونوف می‌خواهد شماره ۱۰ پرسپولیس باشد

وینگر ازبک پرسپولیس شروع امیدوار کننده‌ای در ترکیب تیمش داشت.

اورونوف می‌خواهد شماره 10 پرسپولیس باشد
به گزارش فرتاک نیوز،

اوستون رستم اورنوف هم خیلی دوست داشت مثل جلال‌الدین ماشاریپوف در اولین بازی‌اش در لیگ ایران برای تیم جدید خود گل بزند و شاید به همین خاطر بود که در آن موقعیت فوق‌العاده به عالیشاه و آل کثیر که در شرایط بهتری بودند پاس نداد و خودش ضربه زد.

اورنروف فقط 23 سال دارد  و مثل ماشاریپورف باتجربه و یمدان دیده نیست اما ا مدل پا به توپ شدن و ضربه زدنش به توپ می شود حدس زد که  بازیکن قابلی است و پرسپولیس می تواند روی توانمندی ا حساب باز کند.

اورونوف هنرنمایی خود در بازی با ذوب آهن را با باز کردن یک تونل از بین پای بازیکن حریف آغاز کرد تا اینطوری از هواداران پرسپولیس دلبری کرده و البته تکنیکش را به رخ بکشد.

در ادامه او در موقعیتی ضدحمله دو سه فرار دیدنی به سمت دروازه حریف داشت و خیلی خوب توپ را پیش برد که در آن صحنه معروف ضربه آخرش را هم با ظرافت خاصی نواخت که توپ کات جالبی برداشت اما در نهایت گل نشد .

اورونوف در یک صحنه دیگر نیز اقدام به شوتزنی کرد که فروزان توپش را مهار کرد.

او در آخرین لحظات بازی هم این بار خودخواه نبود و در شرایطی که از ترابی پاس فرار گرفته بود توپ را به او برگرداند اما ترابی به جای اینکه خودش اقدام به شوتزنی کند به امیری پاس داد و او هم با معطلی زیاد نتوانست شوت بزند که در نهایت شوت رفیعی بلاک شد.

با وجود موقعیت‌های از دست رفته، هواداران پرسپولیس از نمایش اورونوف و آنچه در میدان ارائه کرد راضی‌اند و پیشکسوتان پرسپولیس هم به این خرید جدید امیدوار شده‌اند.

اوستون رستم اورنوف

در عین حال باید در نظر داشت اورونوف جوان خیلی دیرتر از عبدالکریم حسن به پرسپولیس اضافه شده و در بازی‌های تدارکاتی هم حضور نداشته تا امیدواری به او بیشتر شود.

جالب اینکه اوستون در تمرین روز گذشته پیراهن شماره 10 پرسپولیس که قبلا متعلق به میلاد سرلک بود را به تن داشت و ظاهرا خیلی دوست داشته شماره مخصوص تک ستاره‌ها را مال خود کند اما حالا با شماره 70 به میدان می‌رود.

در عین حال اگر اورونوف بتواند  در پرسپولیس آنقدر پیشرفت کند که به ترکیب اصلی برسد شاید نقش شماره 10 را در این تیم ایفا کند و خیلی زود تبدیل به یکی از ستاره‌های تاثیرگذار سرخ‌ها شود.

اورونوف غیر از بازی در پست وینگر چپ قابلیت بازی در پست 10،  وینگر راست و مهاجم نوک را هم دارد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۴۸۶۷۱ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان