//
کدخبر: ۱۲۰۱۳۸ //

ستاره تیم ملی امید هدف ملی پوشان را مشخص کرد

مهدی خانی امروز قرارداد محمد مهدی مهدی‌خانی نیز با این باشگاه تمدید شد محمد مهدی مهدی‌خانی سابقه حضور در تیم‌ملی جوانان کشورمان را دارد.

ستاره تیم ملی امید هدف ملی پوشان را مشخص کرد
به گزارش فرتاک نیوز،

با وجود کم سن و سالی و در مقاطعی کم تجربگی بچه هایمان فقط می خواهیم از این مسابقات دست پر به کشور بازگردیم.

مهدی خانی هافبک تیم ملی امید معتقد است ایران به دلیل تساوی مقابل عربستان به برد مقابل کره نیاز داشت و با وجود نفرات به نسبت سایر رقبا جوان تر خیلی خوب بازی کردند.

مهدی خانی درباره برد مقابل کره جنوبی می گوید:

    بازی خوبی بود و ما به برد در این بازی احتیاج داشتیم چون بازی اولمان با عربستان را مساوی کرده بودیم و باید برای موفقیت و صعود به مرحله بعد هرطور شده بود از این بازی نتیجه می گرفتیم که خدا راشکر باتسلطی که در نیمه اول روی بازی داشتیم به گل رسیدیم.

    ما در نیمه دوم هم مثل نیمه اول بازی در دست مان بود اما بعد از اخراج بازیکن کره بازی یکطرفه شد و فشار و حملات بیشتری روی دروازه حریف وارد کردیم که در نهایت توانستیم گل های بعدی مان را هم به ثمر برسانیم.

مهدی خانی در مورد خطای بازیکن کره جنوبی و اخراجش هم می گوید:

    او حرکت غیرورزشی ای روز من انجام داد و با آرنجش به فک من ضربه زد که شانس اوردم فکم نشکست. این حرکت او از چشم داور دور نماند و داور به درستی او را اخراج کرد.

مهدی خانی وینگر تیم امید درباره ارسال پاس گلش به قائدی هم می گوید:

    برای یک لحظه چشمم به مهدی خورد و توپ را برای او ارسال کردم اگرچه فاصله از او چیزی حدود ۴۰، ۵۰ متر آنطرف تر بودم اما او این توپ را خیلی خوب دریافت کرد و مهدی در محوطه از اشتباه گلر و مدافع کره که با هم قاطی کردند خیلی خوب استفاده کرد و توپ را وارد دروازه کرد. از اینکه آن موقعیتی که خلق کردم تبدیل به گل شد خوشحالم، مهم نیست چه کسی در این تورنمنت ها گل می زند یا گل می سازد فقط ما باید در این رقابت ها پیروز میدان باشیم، هدفی که ما به این مسابقات آورده همین موضوع و حضور در المپیک پس از سال هاست.

مهدی خانی در مورد سطح مسابقات و اینکه آیا تیم ملی می تواند در این مسابقات با وجود کم سن و سال بودنش موفق باشد هم می گوید:

    سطح مسابقات که خیلی بالاست، اکثر تیم ها بازیکنانشان زیر ۲۳ سال است اما ما تیم مان زیر ۲۱ سال است و خیلی به نسبت سایر حریفان جوان هستیم اما ما با وجود کم سن و سالی و در مقاطعی کم تجربگی بچه هایمان فقط می خواهیم از این مسابقات دست پر به کشور بازگردیم.

مهدی خانی در پایان به هم تیمی هایش در پدیده مشهد بابت صدرنشینی شان تبریک می گوید:

    از اینکه پدیده در این هفته ها توانسته مقابل حریفانش خوب ظاهر شد و به موفقیتی که مدنظرش بوده دست پیدا کند، خیلی خوشحالم. این صدرنشینی را به پدیده تبریک می گویم و امیدوارم با همین روند در لیگ بهترین رتبه را از آن خود کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
منبع: پارس فوتبال
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۱۲۰۱۳۸ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان