//
کدخبر: ۴۵۸۰۶۹ //

اعلام فروش سینمای ایران در هفته سوم اردیبهشت

فروش سینمای ایران از ۱۵ تا ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ به بیش از ۴۴ میلیارد و ۳۴۴ میلیون تومان رسید؛ همچنین در این هفته ۸۴۶ هزار و ۲۴۰ نفر به تماشای فیلم‌های اکران شده نشستند.

 اعلام فروش سینمای ایران در هفته سوم اردیبهشت

فیلم‌های سینمایی « مست عشق » با فروش بیش از 23 میلیارد و 320 میلیون تومان، «تمساح خونی» با فروش بیش از 8 میلیارد و 16 میلیون تومان، «سال گربه» با فروش بیش از 7 میلیارد و 322 میلیون تومان، «بی‌بدن» با فروش بیش از 3 میلیارد و 57 میلیون تومان و «آسمان غرب» با فروش بیش از یک میلیارد و 235 میلیون تومان همانند هفته گذشته، به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم و فروش میلیاردی جدول فروش هفتگی را به خود اختصاص دادند.

فیلم‌های «ایلیا جستجوی قهرمان» با فروش بیش از 780 میلیون تومان، «آپاراتچی» با فروش بیش از 278 میلیون تومان، «نیلگون» با فروش بیش از 145 میلیون تومان، «نوروز» با فروش بیش از 107 میلیون تومان و «تاوان» با فروش بیش از 64 میلیون تومان در رتبه‌های ششم تا دهم جدول فروش هفته گذشته جای گرفتند.

همچنین فروش کلی سینمای ایران از ابتدای اردیبهشت تا 21 این ماه به بیش از 141 میلیارد و 584 میلیون تومان رسید و سینمای ایران جمعه 7 اردیبهشت ماه با فروش بیش از 13 میلیارد و 61 میلیون تومان بیشترین فروش و سه‌شنبه 11 اردیبهشت با 279 هزار و 298 نفر، بیشترین مخاطب را در این ماه داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۸۰۶۹ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان