//
کدخبر: ۴۲۱۸۱۰ //
تفاوت مرد عاشق با هوسباز | نشانه های مرد هوسباز

خانم‌ها این۶ ویژگی مردان هوسباز را بدانند!

اگر با کسی وارد رابطه عاطفی شدید که این ویژگی ها را داشت بهتر است از او فاصله بگیرید چراکه در نهایت این شما هستید که آسیب می بینید.

خانم‌ها این6 ویژگی مردان هوسباز  را بدانند!
به گزارش فرتاک نیوز،

تشخیص اینکه همسر یا شخصی که به او وابستگی عاطفی دارید آیا مردی هوس‌باز است یا خیر همیشه کار راحتی نیست اما در همه آنها چند ویژگی مشترک است که می‌توانید با کمک این شاخصه ها برای یک انتخاب درست بهتر کمک بگیرید.

آیا همسر، نامزد یا کیس ازدواج شما هوس باز است؟

تشخیص اینکه آیا پارتنر شما هوس باز است یا خیر، ممکن است چالش برانگیز باشد، زیرا برخی از نشانه‌ها ممکن است نسبت به شخص به صورت مطمئن تعیین نشوند. اما می‌توانید با توجه به رفتارها و علایق پارتنرتان، به نکات زیر توجه کنید:

  1. رفتارهای متقلبانه: اگر پارتنر شما رفتارهای متقلبانه از جمله پنهان‌کاری در ارتباطات با شما، عدم شفافیت و نداشتن اطمینان از روابط قبلی‌اش نشان دهد، ممکن است نشانه‌های هوس بازی باشد.

  2. بی‌تعهدی به رابطه: اگر پارتنر شما علاقه‌مند به رفتن از یک رابطه به رابطه دیگر باشد و نتواند تعهدی جدی نسبت به رابطه‌ای که با شما دارد، اظهار کند، این نشانه‌ای از هوس بازی می‌تواند باشد.

  3. زندگی اجتماعی پر رویداد: اگر پارتنر شما زندگی اجتماعی پر رویداد دارد و به طور مداوم در مراسم‌ها و جشن‌ها شرکت می‌کند و از آشنایی با افراد جدید لذت می‌برد، این نیز می‌تواند یک نشانه از هوس بازی باشد.

  4. نقص عاطفی و ارتباطی: اگر پارتنر شما نشانه‌های نقص عاطفی و ارتباطی دارد و نمی‌تواند به طور عمیق در رابطه با شما مشارکت کند، احتمالاً مشکلاتی در رابطه وجود دارد.

  5. تغییر مداوم شریک‌های عاطفی: اگر پارتنر شما به طور مداوم شریک‌های عاطفی خود را عوض می‌کند و از یک رابطه به رابطه دیگر حرکت می‌کند، این ممکن است یک نشانه از هوس بازی باشد.

6 ویژگی مردان هوس باز

در همه مردهای هوس باز چند ویژگی مشترک است که به طور خلاصه از این قرار است:

1- همیشه شما را برای برقراری یک رابطه جنسی می خواهد و در غیراین صورت بی توجهی زیادی نسبت به شما نشان می دهد

2- همیشه انتظار دارد که ظاهری مرتب و زیبا داشته باشید

3- خواسته و نظر شما برایش اهمیتی ندارد و کاری را که دوست دارد انجام می دهد

4-هرگز از نظر عاطفی، آدم در دسترسی نیست

5- به دوستان و خانواده شما اهمیتی نمی دهد

6- دائما در حال تهدید کردن است که اگر کاری که باب میلش نیست را انجام دهید شما را ترک می کند

یک توصیه مهم

همیشه مهم است که ارتباط با پارتنرتان را باز و شفاف نگه دارید و در صورت داشتن نگرانی‌ها و شک‌ها درباره رفتارهای او، با او در مورد آنها صحبت کنید. ارتباط متقابل باز و صادقانه می‌تواند کمک کند که احتمال اتخاذ تصمیمات بهتر و حل مسائل بهتر در رابطه شما بالاتر برود

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۲۱۸۱۰ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان