//
کدخبر: ۴۶۱۳۵۴ //

سریعترین راه درمان دیابت

گروه طب سنتی رویال درمان دیابت متناسب برای افراد ۸ سال تا ۷۵ سال را کشف و تولید انبوه رسانده است، درمان دیابت متناسب با بیماران قلبی عروقی ، بیماران پیوند عضو ،بیماران سلیاک ، لوپوس و رماتیسم.

سریعترین راه درمان دیابت
به گزارش فرتاک نیوز،

پیشگیری و درمان دیابت، پیشگیری از بالا رفتن قند خون و عوارض بسیار خطرناک نوروپاتیک، پیشگیری از سکته های قلبی و مغزی و عروقی، دیالیزی، عوارض کبدی و... ناشی از قند خون.

عوض کردن به سبک جدید از زندگی با متد شخصی سازی شده متناسب با مکانیزم هر بدن.

دیابت به دو نوع اصلی تقسیم می‌شود: دیابت نوع 1 (یا دیابت ایدیوپاتیک) و دیابت نوع 2 این دو نوع دیابت به شرح زیر است:

1. دیابت نوع 1: این نوع دیابت معمولاً در سنین کودکی و نوجوانی شروع می‌شود و به خاطر نقص در سیستم ایمنی بدن است که سلول‌های بتای لنگه‌ای در لنگه‌های لانگرهانس (پانکراس) را مخرب می‌کند. بنابراین، انتقال انسولین به بدن کاهش می‌یابد و نیاز به تزریق انسولین برای کنترل قند خون ایجاد می‌شود.

2. دیابت نوع 2: این نوع دیابت معمولاً در سن بزرگسالی ظاهر می‌شود و به علت مقاومت به انسولین و نیز کاهش تولید انسولین توسط پانکراس رخ می‌دهد. افراد مبتلا به دیابت نوع 2 ممکن است بتوانند از طریق تغییر در شیوه زندگی و رژیم غذایی، بهبود قند خون خود را مدیریت کنند یا در موارد شدید‌تر نیاز به داروهای قند خون کنترل‌کننده داشته باشند.

هر دو نوع دیابت می‌تواند در صورت عدم مدیریت مناسب و کنترل قند خون، عوارض جدی برای سلامتی فرد ایجاد کنند. مدیریت مناسب شامل تغییر در رژیم غذایی، ورزش منظم، مصرف داروهای تجوز و انجام آزمایشات قند خون به صورت منظم برای کنترل و پیشگیری از عوارض است.

گروه طب سنتی رویال درمان دیابت متناسب برای افراد 8 سال تا 75 سال را کشف و تولید انبوه رسانده است،  درمان دیابت متناسب با بیماران قلبی عروقی ، بیماران پیوند عضو ،بیماران سلیاک ، لوپوس و رماتیسم.

درمان قطعی دیابت نوع 1 و نوع 2 کشف شد:

انسولین را حذف و داروهای شیمیایی را قطع می‌کنید

از کنترل تا بهبودی کامل ، قدم به قدم هر روز با شما هستیم

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۱۳۵۴ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان