//
کدخبر: ۴۵۳۲۸۲ //

ماجرای قتل بدهکار ۴۰۰ میلیون تومانی| او مزاحم خواهرم می شد !

مرد جوان که مدعی بود به خاطر مزاحمت‌های یک بدهکار برای خواهرش او را به قتل رسانده 24 ساعت پس از اعتراف منکر قتل شد.

ماجرای قتل بدهکار 400 میلیون تومانی| او مزاحم خواهرم می شد !
به گزارش فرتاک نیوز،

ساعت 11 شب 24 اسفند راننده نیسانی در حال عبور از پارک جنگلی اطراف مسگرآباد بود که با صحنه وحشتناکی مواجه شد. او یک خودروی 206 را دید که راننده‌اش برای چند لحظه درکنار خیابان توقف کرده و ناگهان از خودرو پیاده شد و جسد مردی را از داخل خودرو بیرون آورد و متواری شد. راننده نیسان زمانی که به سراغ مرد جوان رفت، متوجه شد که به قتل رسیده و بلافاصله با پلیس تماس گرفت. بدنبال تماس مرد نیسان سوار، تیم جنایی راهی محل شده و تحقیقات به دستور بازپرس موسی رضازاده آغاز شد.

ر بررسی‌های اولیه مشخص شد که از زمان مرگ مدت زیادی نمی‌گذرد و مرد جوان با شلیک گلوله به سرش به قتل رسیده است. هویت مرد جوان نامشخص بود اما با بررسی شماره پلاک خودروی پژو 206 مشخص شد که خودرو متعلق به مردی به نام بهزاد است. تصویر صاحب خودرو با تصویر مقتول یکی بود و بدین ترتیب هویت قربانی جنایت بدست آمد.

در ادامه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به سراغ خانواده بهزاد رفته و آنها سرنخ مهمی را در اختیار کارآگاهان قرار دادند. یکی از اعضای خانواده بهزاد در تحقیقات گفت: پسرمان مدتی است که با دختری به نام فرانک کار می‌کند اما با او به اختلاف مالی برخورد کرده بود حتی فرانک از پسرمان شکایت کرد و دادگاه بهزاد را محکوم به پرداخت 400 میلیون تومان کرد. برادر فرانک هم در این مدت چندین بار برای پسرمان خط و نشان کشیده بود، تصور می‌کنیم که او در این ماجرا نقش داشته باشد. در ادامه تحقیقات خودروی 206 مقتول نیز در اطراف خانه فرانک پیدا شد وبرادر او بازداشت شد. متهم جوان در تحقیقات اولیه به قتل اعتراف کرد: خواهرم با مقتول اختلاف مالی داشتند و در دادگاه هم محکوم شده بود. اما او مدام برای خواهرم و نامزدم ایجاد مزاحمت می‌کرد. چندین بار به او تذکر داده بودم اما بهزاد دست بردار نبود و درنهایت شب حادثه با او قرار گذاشتم و با اسلحه‌ای که از قبل داشتم به او شلیک کردم و او را به قتل رساندم. جسد را در حوالی مسگرآباد در خیابان رها کردم و از آنجا متواری شدم. اما 24 ساعت بعد از اعترافات، مرد جوان اظهاراتش را تغییر داد و مدعی شد که جنایتی مرتکب نشده و به خاطر ترس و توهمی که داشته، اعتراف کرده است. با اظهارات جدید مرد جوان، به دستور بازپرس شعبه یادزهم دادسرای امور جنایی پایتخت تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۳۲۸۲ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان