//
کدخبر: ۴۴۸۱۲۳ //

۳ کشته و مجروح بر اثر واژگونی خودرو در کویر مرنجاب

رئیس اورژانس کاشان با بیان اینکه واژگونی خودرو در کویر مرنجاب آران ۳ کشته و مجروح بر جای گذاشت، گفت: یک مصدوم با بالگرد به مرکز درمانی در قم منتقل شد.

۳ کشته و مجروح بر اثر واژگونی خودرو در کویر مرنجاب
به گزارش فرتاک نیوز،

مهرداد فرزندی پور، ضمن اشاره به واژگونی یک دستگاه خودرو در کویر مرنجاب اظهار داشت: این حادثه در ساعت 14 جمعه چهارم اسفند ماه به مرکز ارتباطات اورژانس اطلاع داده شد و همکاران به محل حادثه واقع در کویر مرنجاب اعزام شدند.

فرزندی‌پور گفت: در این حادثه که در اثر واژگونی یک دستگاه خودرو حدود 10 کیلومتر بعد از کاروانسرای رخ داد متأسفانه یکی از سرنشینان خودرو بر اثر شدت جراحات علیرغم تلاش کارشناسان اورژانس جان خود را از دست داد و دو تن از سرنشینان پس از اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان منتقل شدند.

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان ضمن اشاره به انجام اقدامات درمانی اولیه برای مصدومین حادثه تصریح کرد: مصدومین ابتدا به وسیله خودرو شخصی و هلال احمر به مسیری نزدیکتر انتقال داده شده بودند.

وی ضمن اشاره به اعزام یکی از مصدومان از طریق بالگرد به مرکز درمانی تأکید کرد: یکی از سرنشینان خودرو که خانم بود به علت صدمات زیاد با هماهنگی با اورژانس هوایی قم به وسیله بالگرد به بیمارستان بهشتی قم منتقل و دیگر مصدوم به وسیله کارشناسان اورژانس کاشان به بیمارستان بهشتی کاشان منتقل شدند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
منبع: تسنیم
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۴۸۱۲۳ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان