-
شناسه خبر 326200

پسرخردسال هنگام تماشای خیابان از پنجره طبقه هفتم ساختمان محل زندگی‌شان به پائین سقوط کرد.

صبح جمعه نهم مهر امسال یکی از ماموران کلانتری افسریه به بازپرس کشیک  قتل  دادسرای جنایی تهران اطلاع داد، پسر پنج ساله ای به طور مشکوکی در یکی از خیابان های محله افسریه افتاده و فوت کرده است.

سقوط مرگبار  کودک تهرانی وسط خیابان

با دستور قضایی تحقیقات برای رازگشایی از ماجرای  مرگ  این کودک آغاز و با تحقیق ازهمسایه ها معلوم شد اوفرزند خانواده ای بوده که درطبقه هفتم ساختمان زندگی می کنند.آنها نمی دانستندکه چه اتفاقی برای این کودک رخ داده و باعث مرگ او شده است. ماموران برای بررسی ماجرا به مقابل خانه پسر فوت شده در طبقه هفتم رفتند ، درخانه را زدند اما کسی آنجا نبود .

در همین موقع مادر کودک وارد ساختمان و متوجه مرگ او شد. وی به شدت شوکه شده و گریه می کرد باورش نمی شد فرزندش فوت شده باشد . وقتی آرام تر شد به افسر تحقیق گفت :برای خرید ازخانه بیرون رفتم و پسرم در خانه تنها بود . پنجره آشپزخانه بسته بود و نمی دانم چطور بازشده است.

محمد تقی شعبانی ،بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران با تائید این خبر به خبرنگار جام جم آنلاین گفت : ماموران باتوجه به گفته های مادر کودک به تحقیقات ادامه دادند وخانه آنها رابررسی کردندکه معلوم شد ،پسرخردسال از روی کابینت سمت پنجره آشپزخانه رفته تا نگاهی به خیابان بیندازد که تعادلش را ازدست داده و سقوط مرگبار برایش رقم خورده است.

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار