//
کدخبر: ۴۴۹۵۷۷ //

اعلام زمان عرضه میوه تنظیم بازار شب عید| کاهش ۲۰ درصدی قیمت خرما در آستانه ماه رمضان

رییس سازمان جهادکشاورزی استان تهران گفت: حدود ۵ هزار تن سیب و پرتقال شب عید ذخیره‌سازی شده است و از ۲۲ یا ۲۵ اسفند با اعلام تنظیم بازار استان، با قیمت مناسب عرضه خواهد شد.

اعلام زمان عرضه میوه تنظیم بازار شب عید| کاهش ۲۰ درصدی قیمت خرما در آستانه ماه رمضان
به گزارش فرتاک نیوز،

جبرئیل برادری اظهار داشت: نزدیک به 4200 تا 4300 تن میوه شب عید برای شهر تهران و مابقی برای شهرستان‌های استان تهران در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این که مردم برای تامین کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان و ایام عید نگرانی نداشته باشند، اظهار داشت: عرضه میوه عید با هدف تنظیم و کنترل بازار در سطح شهر تهران توسط سازمان میادین میوه و تره‌بار با قیمت مناسب در تمام 300 غرفه عرضه می‌شود.

برادری ادامه داد: در شهرستان‌های استان تهران نیز مباشرانی دیده شده و در مراکز و نقاط مختلف شهرستان‌ها غرفه‌هایی برای عرضه میوه عید ایجاد شده است.

وی با اشاره به تامین خرما برای ماه مبارک رمضان نیز گفت: در راستای تنظیم بازار و کنترل قیمت، 300 تن خرما برای استان تهران تامین و ذخیره‌سازی شده است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: با این اقدامات، اکنون 20 درصد کاهش قیمت خرما را داریم و خرمای مضافتی با قیمت بین 80 تا 90 هزار تومان عرضه می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۴۹۵۷۷ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان