-
شناسه خبر 356444

پنجمین جلسه کارگروه رصد و پایش آرد و نان در استان کرمانشاه به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه، فرماندار کرمانشاه، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، مدیرکل غله، معاون مدیرکل امور اقتصادی استانداری کرمانشاه، انجمن نانوایی ها،مدیران دستگاه های نظارتی، مدیر شعب بانک سپه استان، انجمن حمایت از مصرف کنندگان، اتحادیه خبازان، اداره استاندارد و صنعت و معدن،سرپرست معاونت بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی،مدیران حراست و بازرسی سازمان و سایر اعضاء کارگروه عصر امروز در سالن شماره یک سازمان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه سرپرست معاونت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه به دستورکار این جلسه مبنی بر درخواست نانوایی ها جهت تغییر سهمیه آرد و آخرین وضعیت  هوشمندسازی فروش نان در سطح نانوایی های استان پرداخت .

photo_2022-06-21_19-32-20

پس از طرح درخواست های ارائه شده توسط نانوایی های سطح استان در خصوص تغییر سهمیه آرد موضوع هوشمند سازی فروش نان در سطح خبازی‌های استان در دستور کار قرار گرفت.

در ادامه این جلسه دکتر باباخانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه ضمن تاکید بر ضرورت نظارت بر شبکه توزیع آرد و ساعت کار نانوایی ها و برخورد با عاملین عرضه آرد خارج از شبکه گفت : انتظار می رود با تشدید نظارت ها بر شبکه توزیع آرد و هوشمند سازی فروش نان در سطح نانوایی ها شاهد کاهش مشکلات و رضایت مندی بیشتر مردم باشیم.

در ادامه این جلسه نماینده بانک سپه گزارشی از روند هوشمند سازی فروش نان در سطح نانوایی های استان ارائه داد.

بر اساس گزارش ارائه شده تا به امروز از مجموع ۲ هزار و ۱۲۰ نانوایی معرفی شده توسط اداره غله ،اطلاعات هزار و ۵۵۵ واحد نانوایی تایید و ثبت شده و ۵۶۵ نانوایی در وضعیت عدم تایید و پیگیری تایید بوده و از مجموع ۲ هزار دستگاه کارت خوان تخصیص یافته به استان تعداد هزار و ۴۴۷ دستگاه در سطح نانوایی های استان نصب گردیده و کار نصب ۶۷۳ دستگاه دیگر در حال پیگیری و انجام است .

گفتنی است سهیمه آرد نانوایی ها،تعداد نان فروخته شده ،ساعت کار نانوایی ها و...در سیستم هوشمند فروش نان قابل احصاء می باشد.

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار