در نشست شورای مدیران سازمان جهاد کشاورزی با منتخب مردم کرمانشاه

شناسه خبر 253344

نشست شورای مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان با منتخب مردم کرمانشاه در مجلس با دکترمحمد رشیدی برگزار شد

به گزارش فرتاک نیوز از کرمانشاه، دکتر محمد رشیدی منتخب مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در ابتدای سخنان خود با اشاره ظرفیت های کشاورزی کرمانشاه گفت؛ کشاورزی می تواند بستر اشتغالزایی موثر را در استان فراهم نماید .

وی در ادامه با اشاره به ضعفهای ساختاری استان افزود؛ ضرورت توجه به اتحاد و همدلی در مجمع نمایندگان ضروری است و می بایست در سایه همدلی اقتدار را به کرمانشاه برگردانیم و این مهم تنها از راه اتحاد مجمع نمایندگان در راه استیفای حقوق مردم و مسئولین حاصل می شود.

رشیدی سپس با اشاره به برنامه ۳ ساله توسعه کشاورزی استان کرمانشاه افزود؛ در استان به مدیرانی چون مدیر فعلی جهاد کشاورزی استان نیازمند هستیم ،چون برنامه محور و دغدغه مند است.

وی آنگاه به مشکلات توزیع کود در استان ،تهیه الگوی کشت و ضرورت توجه به ترویج کارآمد و جوان‌گرایی در سطوح مدیریتی پرداخت و گفت؛ می بایست با نگرش علمی و توسعه فعالیتها کشاورزی استان را تقویت و رهبری نمود.

وی توسعه گلخانه ها را امری مهم و درآمدزا برشمرد و افزود؛عدم انحصارگرایی در صنایع تبدیلی امری مهم است و تولید در کنار صنایع تبدیلی مرتبط با آن می بایست از انحصار دور باشد .

محمدرشیدی

نماینده منتخب مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی سپس به برنامه های سازمان در خصوص اصلاح قیمت نخود و توسعه سیستم های آبیاری تحت فشار ،توسعه صنایع تبدیلی ،استفاده بهینه از اراضی منابع ملی، و ...پرداخت و گفت ؛ برای اجرای برنامه های اجرایی در جهاد کشاورزی می بایست به مراکز تحقیقات کشاورزی توجه ویژه شود.

رشیدی در ادامه با اشاره به جایگاه سازمان جهاد کشاورزی گفت ؛ می بایست در کشور توسعه اقتصادی و جهش تولید از دریچه جهاد کشاورزی دیده شود ،چون جهاد کشاورزی در تمامی دهستانها دارای دفتر و ساختار اداری منسجم و برنامه است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار