//
کدخبر: ۴۵۳۴۹۲ //

معیارهای ازدواج: چه ویژگی‌هایی در مردان برای زنان جذاب نیست؟

ازدواج یک رابطه طولانی مدت است به همین علت باید در انتخاب شریک عاطفی تان بسیار دقیق باشید و بدانید ویژگی های مردان نامناسب برای ازدواج کدامند.

معیارهای ازدواج: چه ویژگی‌هایی در مردان برای زنان جذاب نیست؟
به گزارش فرتاک نیوز،

وقتی برای ازدواج اقدام میکنید، تصورتان این است که با داشتن شرایط مالی و ظاهری خوب قطعا جواب مثبت را از دختر موردنظرتان گرفته اید. البته که داشتن وضعیت مالی و شرایط مناسب کلی از ملاک های اصلی بسیاری از دختران برای ازدواج است اما برخی از رفتارها عامل مهم مخالفت فرد مورد نظر برای ازدواج با شما خواهد بود.

رفتارهای نامناسبی که تمام نقاط قوت و ویژگی های مثبت شما را زیر سوال برده و به نوعی محو می کند.

این حقیقت را بدانید که با داشتن برخی ویژگی ها شاید موفق به طی کردن قدم های اولیه برای ازدواج شوید، اما به مرور و با عیان شدن خصلت های رفتاری که در ادامه این مطلب به آنها اشاره خواهیم داشت، توسط فرد مورد نظر ترد خواهید شد و در میان افرادی قرار خواهی گرفت که از نظر دختران موجه گزینه مناسب ازدواج نیستند.

مرد نامناسب

خود واقعی تان نیستید

نه تنها همسر آینده تان، بلکه هیچ یک از اطرافیان شما از اینکه شما سعی در بازی کردن نقش فرد دیگری داریف احساس خوبی نخواهد داشت. اینکه بخواهید ادای فرد دیگری را درآورده و خود واقعی تان نباشید به راحتی توسط فرد مقابل حس می شود و وقتی همسر آینده شما متوجه این مسئله شد، قطعا دوران نامزدی را ناموفق به پایان خواهید رساند.

شوخی و سبک بازی تان زیاد است

هر ختر خانمی دوست دارد همسر آینده اش فردی شوخ طبع و سرزنده باشد اما هر چیزی حدی دارد و اگر این خصلت بر دیگر ویژگی های شما غالب شود و در نظر او فردی اصطلاحا سبک تلقی شوید، خیلی زود از شما زده شده و راضی به ازدواج با شما نخواهد بود.

خودتان را تخریب می کنید

متاسفانه برخی افراد عادت به تخریب خود دارند و اینگونه عزت نفس و اعتماد بنفس خود را از بین می برند. هیچ دختری دوست ندارد همسرش فردی باشد که در داشتن خصلت مهم عزت نفس و خودباوری دچار مشکل است.

نداشتن عزت نفس

رفتارهای زنانه در شما بیشتر از رفتارهای مردانه است

دختری که به خواستگاری اش رفته اید، شما را بعنوان مرد زندگی اش می بینید پس توقع رفتاری مردانه و قوی از شما دارد و قطعا با انجام کارها یا رفتارهایی که در شان مردان نیست، مطمئنا نسبت به شما حس خوبی نخواهد داشت.

اینها تنها بخشی از لیست بلند بالای مواردی بود که باید گفته می شد؛ شما هم اگر موردی مرتبط به این موضوع در ذهن داشتید با ما به اشتراک بگذارید.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۳۴۹۲ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان