//
کدخبر: ۴۵۵۶۴۷ //

رکورد فوق‌العاده اوسمار در پرسپولیس / سرمربی سرخ پوشان در اندیشه آروزهای بزرگ

اوسمار لوس ویه‌را تا اینجا بهترین میانگین امتیازگیری خود در تمام دورانی که سرمربی بوده را به دست آورده است.

رکورد فوق‌العاده اوسمار در پرسپولیس / سرمربی سرخ پوشان در اندیشه آروزهای بزرگ
به گزارش فرتاک نیوز،

با اینکه اوسمار لوس ویه‌را از سال 2010 مربیگری را آغاز کرده اما بعضا یا در تیم‌های زیر 20 سال مربیگری کرده یا اینکه به عنوان دستیار فعالیت داشته است.

با این وجود او در چند مقطع قبل از حضور در فوتبال ایران در کشور خود نقش سرمربی را هم ایفا کرده، اما جالب اینجاست که در همین مقطع دو ماهه حضورش در پرسپولیس به عنوان سرمربی بهترین میانگین امتیاز را به دست آورده است.

در اولین و دومین مقطع سرمربیگری او در تیم‌های خوونتود و زیر 20 سال کورینتیانس تعداد بازی‌های او به عنوان سرمربی ثبت نشده و امتیازی برایش در نظر گرفته نشده است.

در فاصله ماه‌های آپریل تا جولادی 2015 اوسمار در 12 بازی سرمربی تیم براگانتینیو بوده که میانگین امتیازی 1.08 را در هر بازی ثبت کرده است.

بعد از یک مقطع سرمربیگری در تیم زیر 20 سال کورینتیانس و دستیاری فابیو کارلیه، اوسمار در فاصله ماه‌های می‌ تا سپتامبر 2018 در 21 بازی سرمربی کورینتیانس بوده که به صورت میانگین از هر بازی 1.33 امتیاز به دست آورده است.

اوسمار حد فاصل نوامبر 2018 تا مارس 2019 در 13 بازی سرمربی گوارانی بوده که به صورت میانگین از هر بازی 1.08 امتیاز گرفته است. بلافاصله بعد از آن نیز در 10 مسابقه هدایت ویتوریا را برعهده داشته که میانگین 0.80 امتیاز از هر مسابقه را ثبت کرده است.

اوسمار در سال 2021 در دو بازی به عنوان سرمربی موقت اینترناسیونال میانگین 1.50 از هر بازی را به دست آورد و بالاخره در سال 2022 در 6 مسابقه سرمربی تیم سیانورته بوده که 1.17 امتیاز در هر بازی به دست آورده است.

اوسمار ویه را

با این وجود او در پرسپولیس تا کنون 10 بار سرمربی بوده و با احتساب تنها بازی حذفی با 8 برد، یک باخت و یک تساوی به میانگین امتیازی 2.50 رسیده که بهترین آمار او در سرمربیگری بوده است.

اوسمار با توجه به شش بازی باقیمانده و حداکثر چهار بازی دیگر در جام حذفی می‌تواند تعداد مسابقاتی که در پرسپولیس بوده را به 20 برساند که باید دید قادر به حفظ یا بهبود این میانگین امتیازی فوق العاده خواهد بود یا خیر.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۵۶۴۷ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان