//
کدخبر: ۴۵۵۱۱۹ //

نگرانی بزرگ تراکتور در قلب خط دفاعی

زوج خلیل‌زاده و میلاد کر برای اولین بار در فصل کنار هم قرار خواهد گرفت.

نگرانی بزرگ تراکتور در قلب خط دفاعی
به گزارش فرتاک نیوز،

 ترکیب تراکتور با یک سوپرایز بزرگ و حضور میلاد کر در بین بازیکنان اصلی این تیم مقابل نساجی بود و این مدافع جوان جایگزین عارف آقاسی شد و در مقابل مهاجمان نساجی قرار خواهد گرفت.

عارف آقاسی در تمام مسابقات تراکتور در این فصل به میدان رفته بود و این مسابقه اولین بازی خواهد بود که در ترکیب اصلی این تیم حضور ندارد و در نقطه مقابل میلاد کر مدافع جوان این تیم در شش مسابقه در دقایق پایانی به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد، او در آخرین مسابقه تراکتور مقابل ذوب آهن در دقیقه 84 به جای محمد حسینی مدافعی که خودش در نیمه نخست به ترکیب آمده بود به بازی آمد و جانشین مدافع مصدوم تراکتور شد.

کر فصل گذشته در هفته های نوزدهم و بیستم در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفته بود و نمایش چندان خوبی هم نداشت. او در فصل جاری هم شش حضور به عنوان جانشین داشت و در چهار مسابقه توانست خود را محک بزند و البته از آمادگی موردنظر برخوردار نبود.

شجاع خلیل زاده برای اولین بار در طول فصل در کنار میلاد کر قرار خواهد گرفت و باید دید زوج دفاعی جدید تراکتور چه عملکردی خواهد داشت و این بازیکن جوان می‌تواند حضور خود در ترکیب تراکتور را تداوم ببخشد یا خیر؟

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۵۱۱۹ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان