//
کدخبر: ۴۵۰۸۸۹ //

دروسی: تجربه کم دارم اما خوش شانس هستم که سرمربی رم هستم

سرمربی تیم رم از وضعیت تیم تحت هدایتش راضی است و می خواهد در پایان سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد.

 دروسی: تجربه کم دارم اما خوش شانس هستم که سرمربی رم هستم
به گزارش فرتاک نیوز،

در ادامه دیدارهای هفته بیست و نهم سری آ ایتالیا چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی ها رم توانست با یک گل ساسولو را شکست دهد.  لورنزو پلگرینی تنها گل بازی را برای جالوروسی به ثمر رساند. 

دانیله دروسی در مصاحبه پس از بازی با DAZN گفت: برنده شدن در این دیدار بسیار مهم است. هدف ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است و باید به همین منوال ادامه دهیم و بتوانیم به این هدف برسیم. برنده‌شدن آسان نیست و گاهی کسب سه امتیاز سخت می‌شود. امشب برابر ساسولو خیلی خوب بازی نکردیم ولی سه امتیاز را به دست آوردیم.

او با اشاره به درخشش پلگرینی در دیدار با ساسولو افزود: پلگرینی کاپیتان رم است و در این دیدار گل مهمی برای ما زد. خودم کاپیتان رم بوده‌ام و می دانم چه مسئولیت بزرگی روی دوش او است. هواداران وقتی اسم شما را بر زبان می‌آورند از شما انتظار دارند و امروز اسم پلگرینی در ورزشگاه زیاد شنیده شد. او بازیکن بسیار قدرتمندی است و هر تیمی آرزوی داشتن بازیکنی چون او را دارد.

سرمربی رم در بخش بعدی صحبت‌هایش افزود: فکر می کنم رم تیم خوبی دارد و  شاید کمتر از اینتر، میلان و یووه نباشیم.  فوتبال فقط اعداد و ارقام نیست وگرنه بولونیا (تیم شگفتی‌ساز این فصل سری‌آ) الان دوازدهم جدول بود. ابتدا باید خودمان را باور کنیم و در ادامه برای رسیدن به هدفمان بجنگیم. همه به من می گویند که تجربه کمی دارم و شاید این درست باشد. شاید برای مدیریت بهتر به چند تار موی خاکستری بیشتر نیاز داشته باشید ولی در عوض خوش‌شانس‌ام‌ که سرمربی تیمی به این خوبی هستم. در حال حاضر همه چیز خوب پیش می رود ولی با یکی دو نتایج بد همه چیز زیر و رو خواهد شد.

رم در دیدار بعدی باید در سری آ به مصاف لچه برود و در لیگ اروپا نیز در یک‌چهارم نهایی باید در یک دیدار تمام ایتالیایی با میلان روبه‌رو شود.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۰۸۸۹ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان