//
کدخبر: ۴۴۶۹۶۱ //

تداوم نقل و انتقالات در استقلال؛ سمیعی از جذب یک بازیکن جدید خبر داد

عضو هیئت مدیره استقلال می‌گوید که این تیم یک بازیکن جدید نیز به خدمت می‌گیرد.

تداوم نقل و انتقالات در استقلال؛ سمیعی از جذب یک بازیکن جدید خبر داد
به گزارش فرتاک نیوز،

اصلی‌ترین موضوع مورد اختلاف میان نکونام و علی خطیر از ابتدای فصل، بحث بر سر جذب بازیکنان موردنظر سرمربی آبی‌پوشان بوده است. نکونام در نقل و انتقالات زمستانی چند لیست را به مدیریت باشگاه تحویل داد ولی هیچ‌کدام از نفرات مورد نظرش جذب نشدند.

این اتفاق در تابستان نیز رخ داده بود. مدیریت باشگاه که اصرار زیادی‌روی رعایت قانون سقف بودجه داشت، نتوانست تعداد زیادی از بازیکنان مورد نظر کادرفنی را به خدمت بگیرد که همین مسئله اختلاف طرفین را افزایش داد ولی با برخی پادرمیانی‌ها، روابط مدیرعامل و سرمربی بهبود پیدا کرد.

اما در هفته‌های اخیر یک مرتبه دیگر این اختلافات افزایش یافت و منجر به انجام مصاحبه‌های جنجالی از سوی کادرفنی و مدیریت علیه یکدیگر شد که گفته می‌شود وزارت ورزش به این موضوع ورود کرده و از طرفین خواسته است به بحث و جنجال علیه هم پایان دهند.

پس از جذب ماشاریپوف، سیلوا و فخرالدینی، استقلال همچنان به دنبال جذب نفرات دیگری نیز بود که حالا فرشید سمیعی عضو هیئت مدیره آبی‌ها طی گفتگویی که با شبکه خبر داشت، از تلاش این باشگاه برای به خدمت گرفتن یک بازیکن دیگر خبر داد.

سمیعی گفت: طبق صحبت‌هایی که با آقای خطیر داشتم، قرار است یک بازیکن بگیریم. مواضع آقای نکونام مشخص است و ایشان صراحتا گفته‌اند من تنها چیزی که می‌خواهم، بازیکن است و مشکل دیگری ندارم.

او ادامه داد: ما در ابتدای فصل با توجه به اینکه سال قبل تیم‌مان بالای ۵۰۰ میلیارد بسته شده بود، نمی‌توانستیم بازیکن بگیریم. از همان زمان مصوب کردیم که در نیم فصل بازیکنان مورد تایید آقای نکونام قرار بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۴۶۹۶۱ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان