-
شناسه خبر 286830

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس تأکید کرد که این باشگاه به‌طور مستقیم هیچ مذاکره‌ای با قوچان‌نژاد نداشته است.

ابراهیم شکوری که میهمان برنامه تلویزیونی «در انتهای الوند» بود، در پاسخ به این سوال که قرار بود مدیرعامل پرسپولیس شود اما در نهایت به عنوان معاون اجرایی منصوب شد، اظهار داشت: براساس نیازی که وجود داشت و البته شرایط باشگاه، سمت معاونت اجرایی پیشنهاد شد. با توجه به اینکه 40 روز تا فینال لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است، آمده‌ایم که به تیم کمک کنیم. انشالله که ارتباط خوبی بین باشگاه و تیم برقرار کنیم و حاشیه‌ها کم شود.

به گزارش فرتاک نیوز، « آیا صحبتی برای مدیرعاملی شما شد؟» شکوری در پاسخ به این سوال گفت: کم و زیاد شد اما گذشته است. من الان معاون باشگاه هستم و تمام تلاشم را می‌کنم تا به باشگاه و مدیرعامل کمک کنم و از حواشی کم شود و تیم آماده مسابقات آینده شود.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره رأی مربوط به محرومیت عیسی آل‌کثیر عنوان کرد: بعد از رأیی که آمد، بلافاصله درخواست گرندز رأی دادیم و کنفدراسیون فوتبال آسیا هم موافقت کرد. منتظر اطلاعات رأی هستیم تا معاونت حقوقی که از یکی دو روز آینده در باشگاه مستقر می‌شود، بررسی کند و اگر نیاز بود که احتمالا نیاز است، این موضوع در CAS هم مطرح شود.

شکوری درباره احتمال کاهش محرومیت مهاجم پرسپولیس گفت: امیدواریم این اتفاق بیفتد. همه می‌دانیم عیسی قصد و سوءنیتی نداشته اما یکسری قوانین بین‌المللی وجود دارد. امیدواریم بخشیده شود، چون خیلی می‌تواند به تیم ما کمک کند. امیدواریم در این زمان باقیمانده تا فینال همه کمک کنند تا پرسپولیس در یک تک بازی تا افتخارآفرینی بزرگ پیروز شود و کل کشور به این افتخار کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس می‌تواند برای فینال بازیکنی جذب کند، عنوان کرد: با توجه به اینکه از همه پنجره ها استفاده کرده‌ایم و امکان اینکه بازیکن برای فینال رجیستر کنیم، وجود ندارد، بنابراین نمی‌توانیم برای فینال بازیکنی  اضافه کنیم. ما در این باره تلاش کردیم اما امکانش نیست. این تیمی که ما داریم، تنها یک نفر از فینال غرب آسیا جدا شده است، البته دو محروم هم داریم که برای حضور آنها سعی می‌کنیم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه رضا قوچان‌نژاد و رضا شکاری در میان گزینه‌های پرسپولیس حضور دارند، گفت: راجع به اسامی بحث زیاد است اما آن چیزی که در دنیا مرسوم است و در ایران نیز سعی می‌کنیم آن را رعایت کنیم، قرار گرفتن بازیکنان برای ورود و خروج به تیم در اختیار کادر فنی باشد. تلاش خواهیم کرد با لیستی که یحیی گل‌محمدی در اختیار باشگاه قرار می‌دهد، مذاکره کنیم و البته بازیکنانی که می‌خواهد نیز یکسری شرایط دارد. قطعاً قوچان‌نژاد بازیکن بزرگی است و در تیم ملی افتخارآفرینی کرده اما یکسری شرایط خاص مانند اینکه با باشگاه خود قرارداد دارد و بحث شرایط زندگی شخصی او نیز هست. هر بازیکنانی را که کادر فنی اعلام کند را با تمام توان تلاش خواهیم جذب کنیم، چرا که می‌دانیم تیم به آن نیاز دارد که کادر فنی اعلام کرده است و منتظر هستیم ببینیم چه اتفاقاتی افتاده است.

وی در خصوص اینکه به نظر می‌رسد با قوچان‌نژاد مذاکراتی صورت گرفته است، گفت: مذاکره مستقیم نه، چرا که او در اینجا تشریف ندارد و یکسری مشکلات در این مسیر است. از آن طرف در حال رصد هستیم تا ببینیم چه بازیکنانی آزاد هستند و چه بازیکنانی می‌توانند به ما کمک کند. از شانس پرسپولیس و ما در شرایطی که پرسپولیس نیاز به بازیکنان دارد، ما نمی توانیم بازیکن خارجی بگیریم و لیست پر است. به شخصه من، هواداران و کادر فنی به همین تیم فعلی که تمرین می‌کند و توانسته قهرمان غرب آسیا شود ایمان داریم اما باید تیم را تقویت کنیم و این موضوعی که باشگاه می‌داند و قطعا مدنظر کادر فنی نیز است و تلاش می‌کنیم در راستای نظرات فنی کادر فنی قدم برداریم.

شکوری در خصوص اینکه گفته می‌شود موجودی باشگاه پرسپولیس 7 میلیون تومان است، گفت: شاید 7 میلیون مبلغ دقیقی نباشد اما تقریبا همین حدود موجودی حساب باشگاه است. واقعا کارهای خوبی برای درآمدزایی انجام می‌دهیم و بحث برانکو و مسائل گذشته حل شده است. موجودی حساب باشگاه مبلغ ناچیزی است و ما مشکلات مالی داریم و نمی‌توانیم آن را کتمان کنیم اما پرسپولیس یک باشگاه هوادار محور است و قدرتش به هواداران است. تیم ما در این خصوص در آسیا حرف اول را می‌زند و چندین بار AFC از ما به خاطر هواداران تقدیر کرده و این تیم در چهار سال گذشته قهرمان و پوکر کرده و دو بار به فینال آسیا صعود کرده است. پرسپولیس همواره مشکلات مالی داشته است و تلاش می‌کنیم آن را حل کنیم و بنده نیز تلاش می‌کنم ارتباط بین کادر فنی و باشگاه به بهترین شکل برقرار و مشکلات به حداقل برسد. باید قبول کنیم نیاز به زمان است و ما حدود 10 روز است که به باشگاه آمده‌ایم و به قدری مشکلات عدیده و پرونده‌های مختلفی وجود دارد که به ذهن هیچ‌کسی نمی‌رسد و هر روز پرونده‌های جدید و مشکلات است اما باید کار کرد و هیچ جای بهانه‌جویی نیست و مردم از ما توقع دارند. شاید در حساس‌ترین برهه تاریخ پرسپولیس باشیم و اگر قهرمانی آسیا اتفاق بیفتد با شرایط سختی که داریم، می توانیم دل یک ملت را شاد کنیم. باید همه ارگان‌ها پای کار بیایند، چرا که بحث ملی است. اینکه بقیه باشگاه‌ها راحت بازیکن جذب می‌کنند به این خاطر است که آنها این شرایط و فشردگی کار را نداشتند  و این همه بازیکنان آنها دیده نشدند که بخواهند ترانسفر شوند. شاید 4،5 نفر از بهترین بازیکنان ما در این تیم از ما دیده شدند و این به خاطر عملکرد خوب پرسپولیس در این مقطع است و همین موضوع باعث شده بیشترین ترانسفر را تیم ما داشته باشد.

شکوری اظهار داشت: ما یک کارگزاری داریم که باید از آن تشکر کرد، چون به بهترین نحو عمل کرده و و بیشتر از تعهدش هم عمل کرده و پای کار است که همچنان کمک کند. ما سعی کردیم کارگزار را از خودمان بدانیم.

وی درباره پاداش فینال 2018 گفت: در حال بررسی هستیم که در چند روز آینده شفاف‌سازی کرده و گزارش بدهیم.

معاون اجرایی پرسپولیس درباره پاداش صعود به فینال در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: : تا امروز امکان گرفتن پول وجود ندارد. در بهترین حالت اگر تحریم‌ها هم وجود نداشته باشد، یک ماه بعد از فینال می‌توانیم پول را بیاوریم. سعی می‌کنیم شفاف و با صداقت کار کنیم و مردم این را خواهند دید.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه گفته می‌شود به محسن سیدی، مربی سابق دروازه‌بان‌های باشگاه گفته است برای دریافت مطالباتش شکایت کند، گفت: سعی می‌کنیم در حال حاضر که بحث مالی دچار مشکل است، حداقل گوش شنوا داشته باشیم و به بچه‌ها و طلبکاران احترام بگذاریم و حرف‌های آن را گوش بدهیم. در خصوص سیدی نیز لحظه آخری که داشت تلفن را قطع می‌کرد از من تشکر کرد که با صداقت با او حرف زدم. سیدی 4 تا 6 ماه باشگاه پرسپولیس بوده است و حدود 50 تا 70 میلیون طلب دارد و از من خواست قول بدهم تا 20 رزو آینده این پول را پرداخت می‌کنم اما من نمی‌توانستم این قول را بدهم. این امکان وجود داشت که جوری رفتار کنم که بگویم 20 روز دیگر برای مطالباتش بیاید و وقتی آمد وعده 40 روز دیگر را بدهم اما این کار را نکردم و دروغ نگفتم. سیدی بعد از حرف ها من خیلی تشکر کرد و گفت به کمیته تعیین وضعیت خواهم رفت و من گفتم تصمیم‌گیری در این خصوص با ایشان است اما اگر پولی بیاید، مطالبات ایشان را پرداخت می‌کنیم اما در حال حاضر نقدینگی نداریم. در حال حاضر همه باید دست به دست هم بدهند که آرامش داشته باشیم نه اینکه مصاحبه‌هایی انجام بدهیم  که ذهن هوادار و بازیکنان را درگیر کنیم. خود من و خیلی‌های دیگر هنوز بعد از چند سال از پرسپولیس طلب داریم اما الان وقت آن نیست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار