-

حجازی از استقلال طلب کار است؛ اولادی از پرسپولیس

شناسه خبر 282158

دریافت مجوز حرفه ای یکی از چالش های پیش روی دو تیم آبی و قرمز است؛ اینبار کمیته صدور مجوز حرفه ای برای ارایه مدارک درست به کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید ویژه ای دارد.

به گزارش فرتاک نیوز،

 سال گذشته همین موقع بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا فدراسیون فوتبال ایران را به خاطر ارایه مدارک نادرست در مورد باشگاه ها 120 هزار دلار جریمه کرد و بلافاصله این جریمه را ازمحل مطالبات کسر کرد. تکرار این رفتار چالش های جدی برای فدراسیون فوتبال ایجاد خواهد کرد؛ به همین خاطر کمیته صدور مجوز حرفه ای اینبار با ریاست غلامرضا بهروان تلاش می کند باشگاه ها را مجاب به ارایه اطلاعات درست به کنفدراسیون فوتبال آسیا نماید.

یکی از معضلات اصلی دو تیم آبی و قرمز برای دریافت مجوز حرفه ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا بدهی های بالای این دو تیم می باشد. مطالباتی که از سال ها قبل برای این دو تیم به یادگار مانده است و هر مدیری هدایت تیم آبی و قرمز را برعهده می گیرد تنها به پرداخت دستمزد بازیکنان و مربیان فعلی فکر می کند و هیچ ابایی هم از بجا گذاشتن بدهی ندارد چون می داند چند صباح دیگر صندلی خود را از دست می دهد. بر اساس اعلام یکی از اعضای کمیته صدور مجوز حرفه ای نام مرحوم ناصر حجازی فقید در لیست طلب کاران استقلال و نام مرحوم مهرداد اولادی فقید هم در لیست طلبکاران پرسپولیس دیده می شود. از سویی بدهی مالیاتی یکی از تیم ها 171 میلیارد تومان و دیگری 164 میلیارد تومان است که این ها می‌تواند مانع از صدور مجوز حرفه‌ای برای این دو باشگاه شود. در این صورت تیم‌های آبی و قرمز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست خواهند داد و این می‌توان مانع از کاهش درآمدهای دو تیم شود.

غلامرضا بهروان – رییس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای از تلاش این دو تیم برای رفع موانع موجود برای کسب مجوز حرفه‌ای خبر داد و گفت این کمیته تا جایی که مقدور باشد به همه باشگاه‌ها در این مسیر کمک خواهد کرد اما به دنبال ارایه مدارک نادرست به کنفدراسیون فوتبال آسیا نیست؛ به این خاطر که تکرار این رفتار جریمه‌های شدیدتری را برای فدراسیون فوتبال ایران به همراه خواهد داشت.

گفتنی است امروز آخرین مهلت تیم های استقلال و پرسپولیس برای ارایه مدارک به منظور کسب مجوز حرفه ای از کنفدراسیون آسیا است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار