//
کدخبر: ۴۶۵۱۵۷ //

مرخصی مجدد زاکانی برای حضور در سفرهای استانی

رئیس شورای شهر تهران گفت: شهردار تهران برای حضور در سفرهای استانی مجددا مرخصی گرفته و در حال حاضر شهرداری تهران با سرپرست اداره می‌شود.

مرخصی مجدد زاکانی برای حضور در سفرهای استانی
به گزارش فرتاک نیوز،

مهدی چمران پیش از آغاز دویست‌وچهل‌وششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران و در تشریح دستور جلسه امروز شورا گفت: امروز در ارتباط با بیلت‌ها و نرخ بلیت‌ها و اصلاحاتی در این حوزه، دو لایحه داریم که پس از بررسی آن به سراغ بررسی پرونده باغات خواهیم رفت.

وی اضافه کرد: اصلاح نرخ بلیت‌ها امروز توسط اعضای شورا بررسی خواهد شد و همچنین نظام یکپارچه و عملیاتی شدن آن توسط اعضای شورا مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حضور شهردار تهران در سفرهای استانی اظهار کرد: شهردار تهران مجددا مرخصی گرفتند و در حال حاضر شهرداری تهران سرپرست دارد.

وی درباره وجود پیوست‌های فرهنگی و ترافیکی برای پروژه‌هایی که در تهران اجرایی می‌شود نیز تصریح کرد: کمتر پروژه‌ای به شورا ارسال می‌شود که این پیوست‌ها را نداشته باشد قطعا و یقینا پیوست‌های فرهنگی و ترافیکی برای این پروژه‌ها وجود دارد و کمیسیون ماده پنج بدون وجود این پیوست‌ها پروژه‌ها را بررسی نمی‌کند. به ویژه برای احداث فروشگاهی در نزدیکی بزرگراه که حتما باید این پیوست‌ها را داشته باشد.

چمران همچنین درباره احداث پارکینگ در شهر تهران اظهار کرد: پروژه‌های احداث پارکینگ در کمیسیون ماده پنج و در مجموعه شهرداری تهران دنبال می‌شود؛ اما مناطق باید برای احداث پارکینگ‌ها زمین معرفی کند تا از سوی بخش خصوصی و یا خود شهرداری تهران احداث آنها دنبال شود. در حال حاضر برای مثال در منطقه ۱۰ یک یا دو نقطه را برای پارکینگ انتخاب کرده‌اند که ساخت پارکینگ در آنها انجام شود.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی در خصوص موضوعات بیمارستان شهدای تجریش نیز گفت: به رغم اخطارهای داده شده در خصوص احداث پارکینگ این بیمارستان هنوز اقدامی صورت نگرفته؛ لذا شهرداری تهران کار را نگه داشته است. علاوه بر موضوع پارکینگ دیوار ضلع شمالی نیز برای تعریض خیابان مجاور باید عقب‌نشینی کند که هنوز این کار انجام نشده و تا زمانی که این اقدامات صورت نگیرد اقدامات شهرداری در اختیار آنها قرار نمی‌گیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۵۱۵۷ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد