//
کدخبر: ۴۵۶۰۶۵ //

پرسپولیس بدجور از جام‌حذفی حذف شد

تیم پرسپولیس مقابل آلومینیوم در ضربات پنالتی شکست خورد تا در مرحله یک‌هشتم نهایی از جام‌حذفی کنار برود.

پرسپولیس بدجور از جام‌حذفی حذف شد

تیم پرسپولیس امروز از مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی به مصاف آلومینیوم اراک رفت که این دیدار در وقت‌های قانونی با تساوی ۲-۲ به به پایان رسید تا کار به وقت‌های اضافی کشیده شود. در وقت‌های نیز بازی با تساوی ۴-۴ خاتمه پیدا کرد و کار برای دو تیم به ضربات پنالتی کشیده شد تا در نهایت تیم آلومینیوم موفق شد به مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی صعود کند.

اوستون اورونوف در دقیقه ۱۱، عیسی آل کثیر در دقایق ۲۵ و ۱۰۹ و سینا اسدبیگی در دقیقه ۹۴ گل‌های پرسپولیس در این بازی را به ثمر رساندند و مهدی لیموچی در دقیقه ۸۴، شروین بزرگ ر دقایق ۶+۹۰ و ۱۱۳ و علیرضا نقی‌زاده در دقیقه ۲+۱۲۰ گل‌های آلومینیوم را به وارد دروازه پرسپولیس کردند.

ترکیب آلومینیوم: احمد گوهری، احسان قهاری، مهدی لیموچی، امین جهان‌کهن، سیدمهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی‌فرد (۷۸- شروین بزرگ)، عارف حاج عیدی، محمدامین کاظمیان (۷۰- رضا جبیره)، میلاد بدرقه (۷۸- امیر نوری) و محمدمهدی لطفی.

ترکیب پرسپولیس: امیررضا رفیعی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، عبدالکریم حسن، مسعود ریگی، سروش رفیعی (۴۶- وحید امیری)، محمد خدابنده‌لو (۷۸- فرشاد فرجی)، مهدی ترابی (۴۶- سینا اسدبیگی)، اوستون ارونوف و عیسی آل‌کثیر.

داور: امیر عرب براقی.

پرسپولیس در نیمه نخست بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۱۱ روی فرار استون اورونوف از سمت چپ ستاره ازبکستانی با جا گذاشتن مهران موسوی به محوطه جریمه رسید و با عبور از یک مدافع دیگر آلومینیوم توپ را به کنج دروازه احمد گوهری فرستاد تا پرسپولیس از حریف پیش بیفتد.

در ادامه آلومینیوم برای جبران گل خورده جلو کشید اما عیسی آل‌کثیر روی ضد حمله و با پاس در عمق گولسیانی در میانه میدان از بازیکن آلومینیوم عبور کرد و قبل از رسیدن به محوطه جریمه با ضربه‌ای که روی چیپ پرسپولیس را در دقیقه ۲۵ به گل دوم رساند تا تیم اوسمار در نیمه نخست برنده به رختکن برود.

در نیمه دوم تیم آلومینیوم یکپارچه حمله شد در دقیقه ۵۲ می‌رفت تا شاگردان حسینی به گل اول برسند اما امیررضا رفیعی مانع بازشدن دروازه پرسپولیس شد. شوت بازیکنان آلومینیوم در دقیقه ۷۰ با واکنش رفیعی به کرنر رفت.

مهدی لیموچی در دقیقه ۸۵ اختلاف را برای آلومینیوم به یک گل رساند. در حالیکه تنها ۳ دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود شروین آقابزرگ در دقیقه ۵+۹۰ گل تساوی را به ثمر رساند تا کار به وقت‌های اضافی کشیده شود.

در نیمه اول وقت‌های اضافی سینا اسدبیگی با یک شوت سنگین موفق به گلزنی شد تا پرسپولیس به گل سوم برسد. در نیمه دوم قوت اضافه عیسی آل‌کثیر روی ضد حمله گل چهارم پرسپولیس را به ثمر رساند.

شروین بزرگ روی کرنر گل سوم آلومینیوم را وارد دروازه رفیعی کرد تا اختلاف با پرسپولیس به یک گل برسد. در دقیقه‌های پایانی نیمه دوم وقت اضافه آلومینیوم موفق شد به گل چهارم برسد تا علیرضا نقی‌زاده در دقیقه ۲+۱۲۰ باز هم همه چیز را به تساوی بکشد و دو تیم آماده ضربات پنالتی شوند. 

در ضربات پنالتی تیم آلومینیوم موفق‌تر عمل کرد تا تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی باشد. اراکی‌ها در این ضربات با نتیجه ۶-۵ پیروز شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۶۰۶۵ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان