-
شناسه خبر 368456

بودجه و قیمت طراحی سایت برای بسیاری از شرکت‌ها هنگام برنامه‌ریزی برای طراحی سایت بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش فرتاک نیوز،

گاهی واقعا منابع محدود است و شما می‌خواهید یک وب‌سایت جدید راه اندازی کنید، بدون این‌که هزینه‌های بالا شما را خسته کنند.

همان‌طور که شما پیشنهادات را ارزیابی می‌کنید، انتخاب طراحی سایت ارزان و شرکت طراحی سایت که خدمات ارزان ارائه می‌دهد، می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد. اما قبل از انجام این کار، مزایا و معایب استفاده از طراحی وب‌سایت ارزان را بسنجید.

مطمئن شوید که می‌دانید بابت هزینه‌ای که می‌پردازید چه چیزی دریافت می‌کنید و مطمئن شوید که از تصمیم خود راضی خواهید بود. یک وب سایت ارزان‌تر ممکن است در حال حاضر ایده خوبی به نظر برسد، اما ممکن است در دراز مدت برای شما مشکلات بیشتری ایجاد کند و هزینه بیشتری را در آینده متحمل شوید.

طراحی سایت

مزایای طراحی سایت ارزان:

کاهش هزینه‌های اولیه

یک مزیت واضح برای یک طراحی سایت ارزان این است که پول کمتری را صرف طراحی سایت خواهید کرد. هم‌چنین استفاده از سایت‌ ساز های رایگان نه‌تنها بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ است، بلکه با داشتن ویژگی‌های خوب، امکانات خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهند.

انجام سریعتر

به احتمال زیاد، اگر یک طراح وب یا شرکت طراحی سایت با قیمت پایینی وارد بازار شود، جدول زمانی طولانی یا قصد گذاشتن ساعات زیادی را پای پروژه در ذهن ندارند. آنها احتمالاً پیش‌بینی می‌کنند که طراحی وب‌سایت شما خیلی طول نمی‌کشد و ممکن است بتوانند کار را در 2 ماه انجام دهند، در حالی که یک شرکت با قیمت بالاتر ممکن است 4-5 ماه برای طراحی سایت شما زمان نیاز داشته‌باشد.

معایب طراحی سایت ارزان:

کیفیت پایین‌تر

با شرکتی که هزینه زیادی بابت طراحی سایت از شما دریافت نمی‌کند، شما در معرض خطر داشتن یک وب سایت ارزان‌قیمت و در عین حال با کیفیت پایین هستید. وب‌سایت‌های با کیفیت بالاتر معمولاً دارای قیمت بالاتری هستند. ناگفته نماند که همیشه این‌طور نبوده و قیمت پایین همیشه دلیل کیفیت پایین نیست، اما باید به این موضوع فکر کرد که آیا بین قیمت و کیفیت تعادلی وجود خواهد داشت؟ یا ارزش سرمایه‌گذاری اضافی را دارد تا در نهایت به وب‌سایتی دست پیدا کنید که تا حد امکان شیک و حرفه‌ای به نظر برسد؟

اصالت کمتر

برای صرفه‌جویی در هزینه، یک طراح وب یا شرکت طراحی وب سایت، ممکن است به شما پیشنهاد کند که از یک قالب وب سایت از پیش‌ساخته‌شده‌ استفاده کنید. این الگوهای از پیش ساخته شده با کدنویسی آماده می‌توانند بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ باشند، برخی از آنها حتی رایگان هستند. اما در نهایت ارزش آن را ندارند؛ زیرا این خطر وجود دارد که شما دقیقاً همان وب‌سایتی را داشته‌باشید که دیگر کسب‌وکارها نیز از آن استفاده می‌کنند. به همین دلیل طراحی اختصاصی سایت بهتر است و شما را از دیگران متمایز می‌کند.

پس طراحی سایت ارزان توسط سایت‌های از پیش‌ساخته‌شده یا سایت‌ ساز های رایگان، ایده چندان جالبی به نظر نمی‌‌رسد؛ زیرا شما می‌خواهید وب سایتی داشته‌باشید که نشان‌دهنده برند، شخصیت و داستان شما و هم‌چنین نیازهای دیجیتال مارکتینگ شما باشد. برای مثال، طرح‌های از پیش‌ساخته‌شده ممکن است از نظر مکان‌هایی که اضافه می‌کنید یا نحوه‌ استایل‌دادن به فراخوان‌های خود، انعطاف‌پذیری نداشته‌باشند.

تحقیق و برنامه ریزی در طراحی سایت ارزان زیاد نیست

به مراحلی که برای طراحی وب سایت شما پیشنهاد شده‌است نگاه کنید. آیا اشاره‌ای به ارزیابی دیجیتال مارکتینگ وجود دارد؟ آیا آژانس طراحی سایت در مورد شرکت و هم‌چنین صنعت شما تحقیق خواهد کرد؟ آیا آنها با شما و سایر سهامداران کلیدی مصاحبه خواهند کرد تا بفهمند که بازاریابی وب شما در حال حاضر چگونه کار می‌کند و چگونه باید بهبود یابد؟ آنها چگونه مطمئن خواهند شد که وب‌سایت شما در ایجاد تعامل با مشتری موثر است؟!

در واقع طراحی سایت ارزان ممکن است شامل تحقیق یا برنامه‌ریزی گسترده نباشد؛ بنابراین وب‌سایتی که‌ استراتژی درستی برای رسیدن به اهداف کسب‌وکار شما نداشته‌باشد، چه فایده‌ای دارد؟ بنابراین قیمت طراحی سایت در کیفیت آن نقش چشمگیری دارد.

تخصص/منابع محدود

یکی از مزیت‌های سپردن طراحی سایت به یک شرکت دیجیتال مارکتینگ برای طراحی اختصاصی، این است که به دانش و منابع زیادی دسترسی پیدا می‌کنید. یک شرکت معتبر می‌تواند به شما در هر چیزی که مربوط به وبسایت است، از طراحی و توسعه وب گرفته تا کپی رایتینگ و استراتژی بازاریابی ورودی و فراتر از آن، کمک کند. اما این تخصص و آن منابع بهایی دارد و در مقابل طراحی سایت ارزان ممکن است گستره زیادی نداشته‌باشد. آنها ممکن است نتوانند خدمات اضافی ارائه دهند.

خدمات مشتری محدود

با یک شرکت طراحی سایت که هزینه بیشتری دریافت می‌کند، احتمالاً یک منبع اختصاصی و آگاه در بخش خدمات مشتری دریافت خواهید کرد، در نتیجه وقتی برای طراحی سایت هزینه بیشتری پرداخت می‌کنید، از خدمات بیشتری نیز برخوردار می‌شوید. به‌علاوه، اگر وب‌سایت ارزان قیمتی را انتخاب کنید، دفعه بعد که نیاز به تغییرات دارید، پیداکردن طراح وب‌تان دشوار خواهد بود. زیرا طراحی سایت از گزینه‌های کم‌هزینه‌تر، اغلب توسط فریلنسرها انجام می‌شود.

تحمیل هزینه مضاعف

طراحی سایت ارزان ممکن است در ابتدا و امروز ایده‌آل به نظر برسد، اما آیا این وب سایت تا 6 ماه یا 1 سال دیگر برای شما کار خواهد کرد؟ بدون شک وب سایت ارزان به کسب و کار شما صدمه می‌زند، زیرا انعطاف‌پذیری زیادی برای افزودن فراخوان به اقدام و تغییرات اساسی وجود ندارد. آیا برنامه‌ریزی دقیق‌تر می‌تواند منجر به ورودی‌های واجد شرایط و نرخ تبدیل به مشتری بالاتر شود؟ چه اتفاقی می‌افتد که مجبور می‌شوید طراحی وب‌سایت را مجدداً انجام دهید؟ در پاسخ باید بگوییم وقتی در رسیدن به اهداف تجاری شما مؤثر نیست یا نمی‌توانید وب‌سایت خود را در گوگل پیدا کنید.

شرکت‌هایی وجود دارند که در 2 سال گذشته، 3 بار وب سایت خود را بازنگری کرده‌اند؛ زیرا آنها هم‌چنان طراح سایت ارزان را برای کسب‌وکارشان انتخاب می‌کنند. در حالی که اگر در اولین بار روی یک وب‌سایت قوی سرمایه‌گذاری می‌کردند، می‌توانستند زمان و پولی که تاکنون هزینه کرده‌اند را جای بهتری سرمایه‌گذاری کنند.

کلام آخر

شاید وقت آن رسیده‌ است که روی طراحی اختصاصی وب‌سایت سرمایه‌گذاری کنید که برای کسب نتایج واقعی بهترین انتخاب است. همان‌طور که برای طراحی مجدد وب سایت خود برنامه‌ریزی می‌کنید، بودجه خود را به دقت ارزیابی کنید. به این فکر کنید که اگر طراحی سایت ارزان را انتخاب نمایید، ممکن است چه چیزهایی را قربانی کنید. یک وب‌سایت گران‌تر ممکن است در ابتدا هزینه بیشتری بخواهد، اما در نهایت بازدهی بهتری برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار