-
شناسه خبر 306672

عامل توهین و افترا به تهمینه میلانی که در شبکه های مجازی دست به تخریب شخصیت این کارگردان سینما زده بود به تحمل یک سال زندان و پرداخت 40 میلیون و 200هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد.

به گزارش فرتاک نیوز،

اتهام افشین - پ دایر بر توهین، نشر اکاذیب و افترا نسبت به تهمینه میلانی - کارگردان سینمای ایران - بوده است به این شرح که وقتی تهمینه میلانی روز 22 شهریور سال 99 اقدام به برگزاری نمایشگاهی از آثار نقاشی خود در گالری ایوان کرده بود افشین - پ اقدام به مزاحمت و تهدید کرده و با این ادعا که تهمینه میلانی چون کارگردان سینما است حق برگزاری نمایشگاه نقاشی ندارد در صفحات مجازی خود اقدام به تحریک افراد برای تخریب شخصیت تهمینه میلانی کرده و با انتشار اسرار تهمینه میلانی دست به توهین وافترا زده است.

 افشین - پ در اینستاگرام تهمینه میلانی را متهم به سرقت هنری کرده و ادعا کرده ایشان با این اتهام محکومیت نیز داشته است.

به گزارش خبرنگار رکنا، در مطلب دیگری افشین -پ تحت حمایت مافیای هنر، به فریب افکار عمومی دست زده است و تهمینه میلانی را همراه با توهین به جعل ، تقلب ، پولشویی و داشتن رابطه ناسالم متهم کرده است.

قاضی دکتر علی رضا قاسمی ساغند- رئیس شعبه 1052 دادگاه کیفری 2 تهران با توجه به صدور کیفرخواست در دادسرای تهران که افشین - پ را در این جرایم به اتهام معاونت ،مجرم شناخته است از آنجایی که افشین -پ با وجود محرز شدن در هفت بزهکاری بخاطر عدم حضور در خاک ایران و غیبت در جلسات محاکمه ،به صورت غیابی حکم صادر کرد.

در این حکم آمده است افشین -پ بخاطر توهین به پرداخت 20 میلیون تومان بخاطر نشر اکاذیب در فضای مجازی، به یکسال زندان تعزیری و 200 هزار تومان جزای نقدی ، و بخاطر افترا به پرداخت 20 میلیون تومان جزای نقدی درجه 6 محکوم شده است که این حکم لازم اجرا است و تا بیست روز قابل اعتراض در محاکم تجدید نظر استان تهران است

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • ناشناس
    0 0

    افرین به تهمینه میلانی شیر زن ایرانی

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار