//
کدخبر: ۴۵۲۴۹۰ //
فال قانون جذب

فال قانون جذب | فال قانون جذب چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۳

این فال یکی از پرطرفدارترین فال‌ها برای کاربران است و معمولا آن را دنبال می کنند.

فال قانون جذب | فال قانون جذب چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403
به گزارش فرتاک نیوز،

مراجعه به اینترنت برای گذراندن اوقات فراغت در دنیای امروز یکی از بهترین روشها است که هر فردی به راحتی و در هر مکانی می تواند آنلاین شود و به سایت‌های تفریحی و سرگرمی مراجعه کند و بهترین استفاده را از زمان آزاد خود داشته باشد. احتمالا شما هم می دانید که  فال، خواندنِ فال و گرفتنِ فال از جمله کارهایی است که جزو بهترین فعالیت‌های سرگرمی به شمار می رود و سایت های زیادی فال های مختلفی را منتشر می کنند.

ما در سایت فرتاک نیوز سعی کرده‌ایم تا انواع فال را با عنوان فال فردا برای شما گردآوری کنیم و منتشر کنیم تا شما در این سایت لحظات خوبی را در اوقات فراغت تان سپری کنید. مثلا در این مقاله فال قانون جذب را برای شما در نظر گرفته ایم. این فال یکی از پرطرفدارترین فال‌ها برای کاربران است و معمولا آن را دنبال می کنند. اما باید به شما علاقه مندان این فال، این نکته مهم را یاد آوری کنیم که در همه امور خداوند را مد نظر قرار دهید و به او توکل کنید و چنانچه در فال تان نکته منفی مشاهده کردید، ناراحت و مایوس نشوید و آن را صرفا سرگرمی تلقی کنید. ما از همراهی شما خوشحال هستیم و به این همراهی دلگرمیم.

فال قانون جذب ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین

متن فال:

مهم است که به خاطر داشته باشید، این افکار و احساسات شما است که با یکدیگر و با کمک قانون جذب دست به آفرینش می زنند؛ نمی توانید آن ها را از هم جدا کنید. هم چنین به خاطر داشته باشید، این احساسات شما است که فرکانس شما را جمع بندی و جهت دهی می کند و می گوید الان در حال آفرینش چه هستید.

پس، الان چه حسی دارید؟ می توانید احساس بهتری داشته باشید؟ پس، همین الان کاری را بکنید که احساس تان را بهتر خواهد کرد.

فال قانون جذب ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

متن فال:

بهتر است به احساسات خود اعتماد کنید تا آن که بیش از حد به تصمیماتتان فکر کنید:

به بیان دیگر: به ندای قلب خود گوش فرا دهید. به جای فکر بیش از حد به انتخابهایتان اجازه دهید احساساتتان، شما را به سمت درست هدایت کند. با این کار زندگی رضایتمندانه تری را تجربه خواهید کرد.

فال قانون جذب ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

متن فال:

عبارت تاکیدی:

در ذهن الهی تنها تکمیل هست و کمال. پس خواسته من به انجام رسیده است.

فال قانون جذب ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

متن فال:

منشاء هر چیزی از ذهن است؛ آن چه را در بیرون می جویید، پیش تر در تملک شما است. فکر منشاء خواسته ی شما است.

فال قانون جذب ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

متن فال:

حالت طبیعی ما شادی است. شما این را می دانید، زیرا وقتی در حالت مخالف باشید، احساس بدی دارید. پس اگر شادی حقیقت وجودی شما است، قبول دارید که تولید افکار منفی انرژی بیشتری می طلبد تا تولید طبیعی شادی؟

فال قانون جذب ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

متن فال:

شما اتفاقات خوب یا بد را براساس تفکراتتان تجربه می کنید:

کسی که همیشه در مورد بیماری صحبت می کند، بیمار می شود و کسی که به طور مداوم در مورد رفاه صحبت کند، در رفاه و آسایش به سر خواهد برد. شما همه ی این ها را براساس تفکرات تان جذب می کنید. با تمرکز بر روی هر چیزی، باعث می شوید آن مسئله برایتان اتفاق بی افتد.

فال قانون جذب ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

متن فال:

بهتر است به احساسات خود اعتماد کنید تا آن که بیش از حد به تصمیماتتان فکر کنید:

به بیان دیگر: به ندای قلب خود گوش فرا دهید. به جای فکر بیش از حد به انتخابهایتان اجازه دهید احساساتتان، شما را به سمت درست هدایت کند. با این کار زندگی رضایتمندانه تری را تجربه خواهید کرد.

فال قانون جذب ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

متن فال:

قانون جذب قانون طبیعت است. این موردی غیر شخصی است و خوب و بد نمی شناسد، فقط افکار تو را دریافت می کند و آنها را به صورت تجربه ی زندگی به سوی خودت باز می گرداند. قانون جذب صرفا همان چیزی را که در ذهنت می گذرد به سوی تو برمی گرداند.

فال قانون جذب ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

متن فال:

تا خود را توانگر احساس نکنی، توانگریت به منصه ظهور نمی رسد.

فال قانون جذب ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین دی

متن فال:

قانون جذب، قانون جدید و نوظهوری نیست.

از هزاران سال پیش، بودا نیز به مریدان خود چنین میگفت “هر آنچه که هستیم حاصل تفکراتمان است. ذهن یعنی همه چیز. هرآنچه را فکر کنیم، همان خواهیم شد.”

در کتاب های مقدس، متون باستانی، نظریه های دانشمندان نیز به قدرت افکار اشاره شده است.

فال قانون جذب ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

متن فال:

کسی که از نفوذ کلام با خبر است، به هنگام گفتگو دقت بسیار به خرج می دهد. کافی است مراقب واکنش کلامش باشد تا بداند که «بی ثمر باز نمی گردند».

فال قانون جذب ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

متن فال:

برای آرام کردن ذهن خود، هر روز کناری بنشینید، چشمان تان را ببندید و افکارتان را تماشا کنید. مقاومتی از خود نشان ندهید و تنها آمد و شد آن ها را تماشا کنید. هر فکری را که تماشا می کنید، خودش ناپدید خواهد شد. این تمرین را هر روز تکرار کنید. می بینید که بهتر و بهتر می شوید. در می یابید که پنج ثانیه است که ذهن بدون فکر است، بعد می شود ده ثانیه و بعد بیست ثانیه.

وقتی می توانید به ذهن دستور دهید آرام باشد و آن را مجبور به فرمان برداری می کنید، حالا تصور کنید چه قدرتی برای آفرینش خواسته ی خود دارید

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۲۴۹۰ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان