//
کدخبر: ۴۴۹۷۲۰ //

رازهای نهفته در دل لیمو ترش: فواید شگفت‌انگیزی که نمی‌دانستید!

لیمو ترش، این میوه ترش و خوش‌طعم، نه تنها در آشپزی و تهیه نوشیدنی‌ها کاربرد دارد، بلکه فواید شگفت‌انگیزی برای سلامتی و زیبایی نیز به ارمغان می‌آورد.

رازهای نهفته در دل لیمو ترش: فواید شگفت‌انگیزی که نمی‌دانستید!
به گزارش فرتاک نیوز،

اینترنت مملوء از ترفندهایی برای ساده تر شدن زندگی است. اما مشکل اینجا است که هر چیزی که در اینترنت وجود دارد، لزوماً درست نیست و اگر سعی کنید برخی از آن ها را در خانه امتحان کنید، نتیجه ممکن است با آنچه در ویدئو دیده اید، بسیار متفاوت باشد.

در ادامه اما از ترفندهایی خواهیم گفت که می توانید از کار کردن آن ها مطمئن باشید.

برای پاک کردن ماژیک هایلایتر می توانید از آب لیموترش استفاده کنید. اگر بخش اشتباهی از متن را ماژیک هایلایتر کشیدید، با یک ترفند ساده می توانید آن را پاک کنید. تنها چیزی که نیاز دارید مقداری آب لیموترش و یک گوش پاک کن است. گوش پاک کن را به آب لیموترش آغشته کنید و سپس آن را به بخش موردنظرتان بکشید. خواهید دید که رد ماژیک به طرزی جادویی پاک می شود.

اگر از هدر رفتن بخشی از محتویات درون پاکت آبمیوه تان خسته شده اید، یک ترفند ساده هست که با آن می توانید تمام آبمیوه تان را به طول کامل بخورید. کافی است نی را برعکس داخل پاکت فرو کنید. با این کار می توانید به دورترین نقطه ی پاکت که آبمیوه معمولاً در آنجا باقی می ماند، دسترسی پیدا کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۴۹۷۲۰ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان