-

رابطه جنسی| مشکلات جنسی| دانستنی‌های جنسی

شناسه خبر 383687

همیشه حس مردان در طول رابطه جنسی برای همه سوال بوده است.

 درباره روابط عاشقانه زنان بسیار شنیده‌ایم اینکه آنها بسیار در روابط خود عشق می‌ورزند اما درباره مردان چیزهای خوبی نشنیده‌ایم و فکر میکنیم آنها فقط تمایل به داشتن رابطه جنسی دارند بدون هیچ احساسی. اما آیا درست است که اینگونه درباره آنها قضاوت کنیم که تنها یک ماشین جنسی هستند؟ بهتر است در این مقاله بیشتر راجع به احساسات جنسی مردان بدانید.

مردان در تمام طول روز به رابطه جنسی فکر می‌کنند

یک مطالعه اخیر در دانشگاه ایالتی اوهایو که بیش از 200 دانشجودارد، نشان داد که مردان هر ۷ ثانیه به رابطه جنسی فکر می‌کنند. این به معنای 8000 افکار در 16 ساعت بیداری است! درباره مردان جوان در این مطالعه افکار جنسی به طور متوسط ​​19 بار در روز گزارش داده شده است. زنان جوان در این مطالعه، به طور متوسط ​​10 بار افکار رابطه جنسی در روز داشته‌اند. خوب، مطالعه همچنین نشان داد که مردان در مورد غذا و خواب بیشتر از زنان فکر می‌کنند. این امکان وجود دارد که مردان راحت تردرباره رابطه جنسی فکر و افکار خود را بیان می‌کنند. تری فیشر، نویسنده اصلی این مطالعه، ادعا می‌کند که افرادی که در رابطه با بیان داشتن  به رابطه جنسی بسیار راحت‌تر از دیگران هستند، به احتمال زیاد به طور مکرر در رابطه با رابطه جنسی فکر می‌کنند.

مردان اغلب نسبت به زنان بیشتر استمنا دارند

 

در مطالعه‌ای که در سال 2009 در 600 فرد بزرگسال در گوانگژو، چین انجام شد، 48.8 درصد از زنان و 68.7 درصد از مردان گزارش کردند که آنها مشتاق بوده‌اند تا به لمس خود بپردازند. این نظرسنجی همچنین نشان داد که تعداد قابل توجهی از بزرگسالان نسبت به استمناء، به ویژه زنان، نگرش منفی دارند.

مردان معمولا  2 تا 7 دقیقه به ارگاسم می رسند

کارشناس جانسون،  پژوهشگر مهم جنسی، یک مدل چهار مرحلهای را برای درک چرخه پاسخ جنسی نشان می دهند:

    هیجان

    اوج

    ارگاسم

    وضوح

جانسون ادعا می‌کند که مردان و زنان هر دو این مراحل را در طول فعالیت جنسی تجربه می‌کنند. اما مدت هر فاز از شخص به فرد به طور گسترده‌ای متفاوت است. تعیین اینکه چقدر طول می‌کشد یک مرد یا یک زن به ارگاسم برسد،  دشوار است، چرا که فاز هیجان و فاز اوج ممکن است چند دقیقه یا چند ساعت قبل از یک ارگاسم، چند دقیقه طول بکشد.

رابطه جنسی

مردان به رابطه جنسی غیر معمول بیشتر علاقه دارند

یک مطالعه انجام شده در سال 2015 نشان می دهد که مردان بیشتر از زنان به رابطه جنسی گاه به گاه علاقه مند هستند. در این مطالعه 6 مرد و 8 زن در یک کلوب شبانه یا در یک دانشگاه کالج به 162 مرد و 119 زن برای داشتن یک رابطه جنسی غیر معمول نزدیک شدند. نسبت مردان به طور قابل ملاحظه ای بالاتر از زنان در پذیرفتن این موضوع بوده است..

با این حال، در بخش دوم مطالعه مشابه انجام شده توسط این محققان، زنان بیشتر مایل به پذیرش این مورد بودند زمانی که آنها در محیط امن  به سر برند.  تفاوت میان این دو مطالعه نشان می دهد که عوامل فرهنگی مانند هنجارهای اجتماعی می توانند تاثیر زیادی بر روشی که مردان و زنان به دنبال روابط جنسی هستند داشته باشند. زوج های لزبین همچنین ممکن است تعاریف مختلفی درباره آنچه “رابطه جنسی” به آنها می دهد، داشته باشد. برخی از همجنسگرایان از اسباب بازی های جنسی استفاده می کنند تا در رابطه جنسی نفوذ کنند. سایر زوج های همجنسگرایانه جنس را به عنوان استمناء و یا لعنتی متقابل در نظر می گیرند.

مردان نسبت به زنان کمتر رمانتیک هستند

همانطور که توسط مدل چهار مرحله های  جانسون پیشنهاد شده است، هیجان جنسی برای همه متفاوت است. منابع آشفتگی می تواند به شدت از فرد به فرد متفاوت باشد. هنجارها و تابوهای جنسی اغلب شکل می دهد که مردان و زنان از رابطه جنسی لذت می برند و می توانند بر نحوه گزارش آنها در نظرسنجی تأثیر بگذارند. این به این علت  است که به صورت بیولوژیکی  مردان به سمت تحریک عاشقانه تمایل ندارند.

ارتباط+هوش+و+دقت+با+رابطه+جنسی+

درایو جنسی و مغز

درایو جنسی اغلب به عنوان میل جنسی توصیف می شود. هیچ اندازه گیری عددی برای میل جنسی وجود ندارد. در عوض، درایو جنسی در شرایط مربوطه درک می شود. به عنوان مثال، میل جنسی پایین به معنای کاهش علاقه یا میل در رابطه جنسی است. میل جنسی مرد در دو ناحیه مغز زندگی می کند: قشر مغزی و سیستم شهوت. این بخش مغز برای درایو جنسی و عملکرد جنسی انسان حیاتی است. در واقع، آنها بسیار مهم هستند که یک مرد می تواند یک ارگاسم را صرفا با فکر کردن یا رویای یک تجربه جنسی تجربه کند. قشر مغزی ماده ای خاکستری است که لایه بیرونی مغز را تشکیل می دهد. این بخشی از مغز شما است که مسئولیت کارهایی  مانند برنامه ریزی و تفکر است. این شامل تفکر درباره رابطه جنسی است. هنگامی که شما تحریک می شوید، سیگنال هایی که در قشر مغزی ایجاد می شود می توانند با سایر قسمت های مغز و اعصاب ارتباط برقرار کنند. بعضی از این عصب ها ضربان قلب و جریان خون را به اندام تناسلی شما می رسانند. آنها همچنین فرایندی را ایجاد می کنند که نعوظ را ایجاد می کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار