-
شناسه خبر 382654

اول چه تصمیمی می گیرید؟

به گزارش فرتاک نیوز،

شما فقط باید چند ثانیه به تصویر نگاه کنید و بعد از آن مشخص کنید که ابتدا چه اقدامی انجام می دهید تا سعی کنید اوضاع را آرام کنید. به سادگی انتخاب کنید و از نتایج تست شخصیت مطلع خواهید شد.

در سرگرمی امروز، باید به ما بگویید که چه تصمیمی برای آرام کردن وضعیت استرس زایی که در تصویر رخ می دهد، می گیرید. در تصویر تست شخصیت 4 حالت مشاهده می شود: کتری با آب در حال جوشیدن، زنگ آیفون در، گریه نوزاد و در نهایت سگی که مبل منزل را خراب می کند.

تست شخصیت با توجه به انتخاب شما: باید انتخاب کنید که ابتدا برای خنثی کردن وضعیت چه کاری انجام می دهید. بسته به پاسخ شما، با آن ویژگی های بی سابقه شخصیت خود و سایر جنبه هایی که شما را به عنوان یک انسان احاطه کرده است آشنا خواهید شد.

تست شخصیت با توجه به انتخاب شما:

تست-1

تست شخصیت با توجه به انتخاب شما را انجام دهید و نتایج را در پایین صفحه ببینید:

تست شخصیت با توجه به انتخاب شما:

1. کتری در حال جوش:

شما فردی هستید که زیاد ماجراجویی را دوست ندارید، اما این همه ماجرا نیست، شما همچنین فردی هستید که برای رسیدن به اهداف خودهمیشه چیزهایی را که واقعا مهم هستند کنار می گذارید. بسیاری از اوقات تصمیمات شما باعث می شود که فکر کنند شما فردی خودخواه هستید.

2. آیفون در که مدام زنگ می‌زند:

اگر این تصمیم شما بود، باید بدانید که معمولا به شایعات بیش از اندازه توجه می کنید و این باعث می شود که غمگین شوید. بیشتر اوقات احساس تنهایی می کنید.

تست شخصیت با توجه به انتخاب شما:

3. کودک در رختخواب گریه می کند:

فردی بسیار خلاق هستید، به این معنی است که شما فردی هستید که به همنوعان خود اهمیت زیادی می دهید. انسانیت و کمک به دیگران اولویت زندگی شماست.

4. سگی که پارچه مبل را پاره می کند:

اگر این گزینه را انتخاب کنید، به شما خواهیم گفت که شما فردی بسیار منطقی و همدل هستید، یعنی دوست دارید مشکلات را به معقول ترین راه، حل کنید. از طرفی شما این گزینه را انتخاب کردید چون طاقت نداشتید که سگ مبل جدید را از بین ببرد، پس آمدید آن را نجات دهید.

آنچه دیگران میخوانند
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار