//
کدخبر: ۴۴۸۸۵۴ //

فال انگلیسی | فال انگلیسی سه شنبه ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۲

این فال یکی از پرطرفدارترین فال ها برای کاربران است و معمولا آن را دنبال می کنند.

فال انگلیسی | فال انگلیسی سه شنبه 15 اسفند ماه 1402
به گزارش فرتاک نیوز،

مراجعه به اینترنت برای گذراندن اوقات فراغت در دنیای امروز یکی از بهترین روشها است که هر فردی به راحتی و در هر مکانی می تواند آنلاین شود و بهترین استفاده را از زمان آزاد خود داشته باشد.

احتمالا شما هم می‌دانید که فال، خواندنِ فال و گرفتنِ فال از جمله کارهایی است که جزو بهترین فعالیت های سرگرمی به شمار می رود و سایت های زیادی فال های مختلفی را منتشر می کنند.

 فال انگلیسی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین فروردین

متن فال:

ممکن است قصد داشته باشید که ملاقات های کاری را به زمان دیگری موکول کنید، زیرا امروز به نظر می رسد که در بهترین حالت نیستید. همچنین باید گرفتن تصمیمات مهم را به تعویق بیندازید. زمان آن است که توجه بیشتری به نیازهای خانواده تان داشته باشید. امشب شما و عشق تان برای رفتن به سفر برنامه ریزی می کنید.

 فال انگلیسی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین اردیبهشت

متن فال:

امروز هیچ رابطه ای ساده نیست، حتی اگر همه چیز خوب و عالی به نظر می رسد. برای شما واضح است که داستان زندگی تان از دو زاویه کاملاً متفاوت در حال روایت شدن است. تعامل با افرادی که به آنها عشق می ورزید تند و پرحرارت است، و آموزه های مهمی را در رابطه با قلب تان برای شما به ارمغان می آورد. با این حال گفتگوی کاملاً متفاوتی در ذهن شما در جریان است که تجارب مشترک تان را زیر سوال می برد. خوشبختانه لزومی ندارد که انتخاب کنید که کدامیک از دیگری واقعی تر است؛ هر دوی آنها به نوبه خود اهمیت دارند. جان لِنون می گوید: واقعیت، بخش های زیادی از خود را به تخیل واگذار می کند.

 فال انگلیسی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین خرداد

متن فال:

تمام کردن کارهای نیمه‌کاره قبلی‌تان شاید امروز بیشتر از هر چیز دیگری رضایت شما را جلب کند. اگر لازم بود یک لیست از کارهای ناتمامتان تهیه کنید و آنها رابر اساس اولویت و درجه اهمیت طبقه‌بندی کنید. ابتدا از کارهایی شروع کنید که انجام دادنشان خیلی واجب و حیاتی است و بعد سراغ کارهای دیگر بروید. به خاطر داشته باشید که لازم نیست از نقشه خود جلو بیفتید، ابتدا تصمیم بگیرید و بعد طبق آن پیش بروید.

 فال انگلیسی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین تیر

متن فال:

تمام کردن کارهای نیمه‌کاره قبلی‌تان شاید امروز بیشتر از هر چیز دیگری رضایت شما را جلب کند. اگر لازم بود یک لیست از کارهای ناتمامتان تهیه کنید و آنها رابر اساس اولویت و درجه اهمیت طبقه‌بندی کنید. ابتدا از کارهایی شروع کنید که انجام دادنشان خیلی واجب و حیاتی است و بعد سراغ کارهای دیگر بروید. به خاطر داشته باشید که لازم نیست از نقشه خود جلو بیفتید، ابتدا تصمیم بگیرید و بعد طبق آن پیش بروید.

 فال انگلیسی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین مرداد

متن فال:

شما امروز کاملاً رویاهای خود را جدی گرفته‌اید و از افراد دیگر هم انتظار دارید همین کار را بکنند. اما شاید با عکس العمل‌های خیلی به موقع و سریع عمل نکنید، چراکه اعتقاد دارید فرصتی برای جبران کردن چیزهای که از دست داده‌اید دارید. به جای اینکه از گفتگوهای احساسی و پرمعنی چشم پوشی کنید، با ایجاد کردن یک تصویر ذهنی جذاب به سویشان جذب شوید. فقط یادتان باشد این گفتگوها واقعی است!

 فال انگلیسی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین شهریور

متن فال:

شما آمادگی کامل دارید که مسئولیت‌های بیشتری قبول کنید، اما این کار دردسرهایی برایتان به همراه دارد. این سخن بدین معنی نیست که شما توانایی انجام دادن کارهای خاص و خارق العاده را ندارید، بلکه بدین معنی است که شما به دلیل اینکه به نیازهایتان واقع بینانه نگاه نمی‌کنید، طاقت شکست خوردن را هم ندارید. با کم کردن سطح توقعات خود شانس خوشبخت شدن خودتان را بیشتر کنید.

 فال انگلیسی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین مهر

متن فال:

یکی از رازهایی که بهتر از بقیه آن را در سینه خود حفظ کرده اید این است که چگونه در حالیکه اصلاً هیچ کاری انجام نمی دهید می توانید اینقدر مشغول و گرفتار به نظر برسید. خوشبختانه احتمالاً امروز مقدّر شده تا استراحت کنید. هیچ نیازی نیست که با ساختن داستانهایی درباره اینکه به زودی چه کارهایی را باید انجام بدهید دیگران را فریب دهید. در واقع، گمراه کردن دیگران اصلاً لزومی ندارد؛ شما هم یک شرکت کننده در بازی زندگی هستید و نه یک شعبده باز. دست از تلاش برای تحت تاثیر قراردادن دوستان تان بردارید و این کارها را کنار بگذارید. برنارد باروک خیّر می گوید: همان کسی باشید که هستید و چیزی که احساس می کنید را به زبان بیاورید، زیرا آنهایی که اهمیت می دهند اهمیتی ندارند و آنهایی که اهمیت دارند برایشان اهمیتی ندارد.

 فال انگلیسی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین آبان

متن فال:

شما کوهی هستید که برای اطرافیان تان و از جمله، خویشاوندان و دوستان تان سمبل قدرت و استقامتید. همه از داستانهای خانوادگی و کودکانه شما لذت می برند، اما موضوع از تحسین شدن بخاطر سرگرم کردن دیگران مهم تر است؛ شما بخاطر صداقت تان عمیقاً مورد اعتماد هستید و بخاطر درستی خود محترم شمرده می شوید. هیچ لزومی ندارد که چیزی که خوب است را تغییر بدهید. فقط باید با یک قلب و ذهن باز در کنار مردم باشید. رابِرت براونینگ شاعر می گوید: بهتر است که خودتان باشید؛ مقتدر، صاف و ساده و صادق.

 فال انگلیسی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین آذر

متن فال:

شما احساس می‌کنید موج جدیدی از انرژی به زندگی تان سرازیر شده است، اما اول مجبورید شرایط نامطلوبی را تجربه کنید. شاید شما از برخورد کردن با این شرایط اجتناب کنید، اما صادق بودن با احساسات‌تان باعث بالاتر رفتن اعتماد به نفستان می‌شود. به طور طبیعی وقتی که بیشتر برای خودتان ارزش قائل هستید، می‌توانید حتی بیشتر از سطح توقع دیگران کار کنید. پس همین الان آستین‌ها را بالا بزنید و دست به کار شوید!

 فال انگلیسی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین دی

متن فال:

امروز از هرگونه ریسک کردن پرهیز کنید! به نظر می رسد که در بهترین حالت نیستید، از نظر جسمی و روحی احتمالا بخواهید که از بحث و درگیری با یک شخص بزرگتر که سعی دارد بر روی پروژه های کاری تان تاثیر گذار باشد خودداری کنید. باید صبور باشید.

 فال انگلیسی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین بهمن

متن فال:

اگر شما امروز بخواهید سازش داشته باشید، این سازش یا خیلی کم و یا خیلی زیاد به نظر می‌رسد. مهم نیست که شما چقدر سخت کار می‌کنید، هرکاری کنید نمی‌توانید این مشکل را حل کنید. یکی از دلایل به وجود آمدن این مشکل این است که شما در مورد خود آن گونه که واقعاً هستید صحبت نمی‌کنید و همه چیز را نمی‌گویید. اگر شما همه چیز را برای دیگران آشکار کنید، زندگی‌تان به توازن منطقی‌تری خواهد رسید.

 فال انگلیسی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین اسفند

متن فال:

شانس خوبی برای موفقیت در هرکاری را دارید. امروز امتحانات و آزمون ها بسیار مطلوب است. زندگی عشقی تان بسیار خوب پیش می رود، به شرط اینکه توجه بیشتری به نیازهای عشق تان داشته باشید.

منبع: ساقیا
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۴۸۸۵۴ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان