//
کدخبر: ۴۶۱۹۲۳ //

جدیدترین ترندهای مانتو تابستانی در سال ۱۴۰۳:چی بپوشیم که شیک باشیم؟

انتخاب مدل مانتو در فصل تابستان با توجه به گرمای هوا کمی سخت‌تر می شود.

جدیدترین ترندهای مانتو تابستانی در سال ۱۴۰۳:چی بپوشیم که شیک باشیم؟

در این مطلب ۶ مدل مانتو را هواهید دید که با پوشیدن آن ها بهترین و شیک ترین استایل تابستانی نصیب تان خواهد شد، به علاوه اینکه از شر گرمای هوا هم خلاص می شوید. برای دیدن این شش مدل مانتو در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

6 مدل مانتو که باید تابستان امسال بپوشید​

اگر به فکر این هستید که چه لباس هایی را باید برای استایل تابستانی تان انتخاب کنید که هم راحت باشند و هم خنک، نگران نباشید. ما در این مطلب 6 مدل مانتو که باید تابستان امسال بپوشید و لذت ببرید را برایتان آورده ایم.

مدل مانتو تابستان ۱۴۰۳

مانتو و پیراهن بلند؛ خنک ترین لباس تابستانی

یکی از بهترین گزینه های مانتوی تابستانی است که جریان هوا به راحتی از آن عبور می کند و خنک ترین استایل تابستانی را برایتان به همراه دارد.

مدل مانتو تابستان ۱۴۰۳

شومیز جلو بسته بهترین گزینه برای استایل تابستانی

شومیزهای مانتویی جلو بسته تابستان امسال بسیار ترند شده اند. ترکیبی از پارچه های نخی، یا لینن با پارچه های سوزندوزی یا کنفی و مکرومه یک استایل شیک تابستانی بی نظیر به شما هدیه می دهد.

مدل مانتو تابستان ۱۴۰۳

مانو کتی با شلوار نیم بگ برای تیپ تابستانی نیمه رسمی

مانتو کتی در چند سال اخیر جزو ثابت مد تابستان و زمستان بود. بهر است مانتو کتی تابستانی را از جنس لینن یا پارچه های تابستانی تهیه کنید. شلوارهای بگ و نیم بگ هم به خاطر گشاد بودن جایگاه ویژه ای در مد تابستانی دارند. می توانید این ترکیب را با کفش کالج، ونس یا صندل ست کنید.

مدل مانتو تابستان ۱۴۰۳

مانتو کوتاه با شلوار واید

مانتوهای کوتاه همیشه مد بوده و هستند. با این مدل مانتوها می توانید استایل رسمی، نیمه رسمی یا کژوال بزنید. پوشیدن مانتوهای کوتاه در تابستان حس راحت تر و خنک تری به شما می دهد چرا که با حجم کمتری از پارچه و لباس سروکار دارید.

مدل مانتو تابستان ۱۴۰۳

استایل تابستانی شیک با کت تک

اگر فکر می کنید پوشیدن کت تک یا کت های بلیزر صرفا برای پاییز و زمستان است باید بگوییم حتما استایل تابستانی با یک کت تک و شلوار بگ را امتحان کنید. البته مهم است که کت تک تان چه جنسی داشته باشد، کت های کنفی، نخی، شانتون یا لینن بهترین گزینه برای فرار از گرمای تابستان هستند. به علاوه اینکه استایل تابستانی شیکی را برایتان به دنبال دارند. شلوارهای بگ هم دو سال اخیر جایگاه ویژه ای در استریت استایل پیدا کرده اند.

مدل مانتو تابستان ۱۴۰۳

مانتو عبایی برای یک استایل تابستانی راحت

مانتو عبایی عصای دست اکثر خانم ها است که به خاطر پوشاندن سرتاسری محبوبیت زیادی هم در خانم های طرفدار حجاب استایل دارد. جریان هوا هم به راحتی از آن عبور می کند.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۱۹۲۳ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان