//
کدخبر: ۴۴۸۵۳۲ //

مدل موی جدید ملکه اسپانیا، ترند محبوب سال ۲۰۲۴

مدل موی جدید ملکه لتیزیا یکی از مدهای اصلی سال ۲۰۲۴ معرفی شده است

 مدل موی جدید ملکه اسپانیا، ترند محبوب سال 2024
به گزارش فرتاک نیوز،

لتیزیا، ملکه اسپانیا، روز چهارشنبه‌ ۲۸ فوریه، هنگام خوش‌آمدگویی به رئیس‌جمهوری پاراگوئه و همسرش، مدل موی جدیدش را به نمایش گذاشت.

ملکه ۵۱ ساله اسپانیا تنها یک روز پس از بازگشت از بریتانیا که برای شرکت در مراسم یادبود کنستانتین، پادشاه یونان، به آنجا سفر کرده بود، به شاه فیلیپه ششم، همسرش، پیوست تا از مهمانان ویژه‌اش در اسپانیا استقبال کند. بنابراین مشخص است او که روز سه‌شنبه با موهایی بلند به مدل کلاسیک در مراسم کلیسای وینزر شرکت کرده بود، پس از بازگشت به اسپانیا وقت را از دست نداده و با لوز والرو، آرایشگر شخصی‌اش دیدار داشته که روز چهارشنبه با موهایی تا شانه و کاملا مطابق مد روز، در انظار عمومی ظاهر شده است.

مدل موی جدید ملکه اسپانیا-Photoroom

او که در این دیدار کت‌شلواری خاکستری با ته‌رنگ سبز از نشان تجاری «بیمبا وای لولا» (Bimba Y Lola) به تن داشت، با مدل موهای جدیدش بسیار شیک و ظریف به نظر می‌رسید.
مدل موی ملکه لتیزیا  باب‌ــ‌میدی (midi-bob) نام دارد که یکی از مدهای اصلی سال ۲۰۲۴ معرفی شده است. بر خلاف کوتاهی ساده در مدل باب که قد مو تا چانه می‌رسد، در مدل باب‌ــ‌میدی بلندی موها تا شانه است و ظاهری مدرن و جوان را به نمایش می‌گذارد.

 

نایٔومی واتس-Photoroom2

پنه لوپه کروز-Photoroom3

این تغییر نه تنها منعکس‌کننده تکامل سبک شخصی ملکه اسپانیا است، بلکه او را با چهره‌های مشهوری چون پنه‌لوپه کروز، سلنا گومز، اما استون و نائومی واتس که از این مدل کوتاهی مو استقبال کرده‌اند، همسو می‌کند.

لتیزیا از زمان پیوند با خانواده سلطنتی اسپانیا و بعدها به عهده گرفتن نقش ملکه، همیشه از سبک مدی منحصر به‌ خود پیروی کرده است. مدل‌ موهای ساده‌تر میدی در سال‌های اولیه تا رنگ موهای تیره و طبیعی، انعطاف‌پذیری او را در شرایط مختلف نشان می‌دهد.

ملکه لتیزیا-Photoroom4

آخرین مدل موی او، باب‌ــ‌میدی، که یادآور مدل موی «باب» او در سال ۲۰۱۵ است، ترکیبی از پیچیدگی و مدرنیته را به نمایش می‌گذارد و او را بیشتر به عنوان یک نماد مد سلطنتی معرفی می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۴۸۵۳۲ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان