//
کدخبر: ۴۵۳۰۲۰ //

انتقام وحشتناک از خانواده قاتل| جریان چه بود؟

مرد کینه‌جو برای انتقام خون برادرش، دو نفر را به قتل رساند و در این حادثه یک پرستار بیمارستان نیز مجروح شد.

 انتقام وحشتناک از خانواده قاتل| جریان چه بود؟
به گزارش فرتاک نیوز،

چندی قبل درگیری مرگباری بین اعضای دو خانواده در رودبار جنوب رخ داد و در این میان مرد جوانی به قتل رسید. پس از دستگیری متهم به قتل و محکومیت وی در حالی که متهم در زندان بود عصر چهارشنبه خانواده وی به ملاقاتش رفته بودند که پس از خروج از زندان برادر مقتول در مقابل زندان با خانواده قاتل درگیر شده و این بار با شلیک گلوله یکی از آنها را مجروح کرد.

حامد عمرانی دادستان شهرستان عنبرآباد در تشریح جزئیات حمله به دو دستگاه آمبولانس در محور مواصلاتی کهنوج به جیرفت گفت: علت و انگیزه عاملان این حادثه اختلافات شخصی و طایفه‌ای بوده است.

وی افزود: سال گذشته بر اثر اختلافات شخصی و طایفه‌ای در یک نزاع دو نفر در شهرستان رودبار جنوب به قتل می‌رسند و پس از مدتی متهم به قتل دستگیر شد اما به دلیل نبود زندان در شهرستان رودبار، متهم به قتل از سال گذشته تاکنون در زندان کهنوج نگهداری می‌شده است.

دادستان عنبرآباد ادامه داد: روز چهارشنبه یکی از بستگان متهم به قتل به منظور ملاقات با زندانی به زندان کهنوج مراجعه کرد و پس از بازگشت از زندان مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت و ضاربان از صحنه جرم متواری شدند. بلافاصله فرد مجروح به بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج منتقل و سپس برای ادامه درمان به بیمارستان جیرفت و کرمان اعزام شد.

عمرانی اعلام کرد: تحقیقات اولیه بیانگر این مطلب است افراد مهاجم که از طایفه مقتول نزاع سال قبل هستند، پس از کسب اطلاع از اینکه فرد مضروب به بیمارستان جیرفت منتقل شده، دوباره در مسیر آمبولانس کمین کرده و ابتدا به یک دستگاه آمبولانس که حامل مریض قلبی بوده، حمله کردند که در این حادثه راننده آمبولانس مجروح شده است.

وی افزود: افراد ضارب دوباره به آمبولانس دوم (که حامل فرد مجروح روبه‌روی زندان کهنوج بوده) حمله کردند و متأسفانه در این حادثه فرد مضروب و برادر وی به قتل رسیدند و به کادر درمان در این آمبولانس آسیبی وارد نشده است.

دادستان عنبرآباد با بیان اینکه هویت افراد ضارب شناسایی شده، افزود: در این رابطه تدابیر لازم اندیشیده شده و دستورات قضایی لازم برای دستگیری متهمان صادر شده است.

علی شعبانی فرماندار شهرستان کهنوج ضمن تأیید این خبر گفت: فرد مجروح به بیمارستان کهنوج منتقل شد تا به جیرفت اعزام شود اما در مسیر، ضارب بار دیگر با حمله به آمبولانس فرد مجروح و شخص دیگری را که همراهش بود، به قتل رساند.

وی ادامه داد: پیش از آن هم پرستار و یکی از کارکنان بیمارستان کهنوج در حالی که با آمبولانس دیگری در تردد بودند به دلیل اینکه از سوی همین ضارب مسلح به اشتباه هدف گرفته شدند و تصور می‌کرده همان آمبولانس حامل فرد مجروح است مورد حمله قرار گرفته و مصدوم شدند.

علی‌اصغر خیرخواه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت نیز گفت: تیراندازی به آمبولانس بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج و آمبولانس خصوصی حامل مصدوم، ۲ کشته و یک مصدوم برجا گذاشت.

وی افزود: عصر چهارشنبه 15 فروردین یک آمبولانس خصوصی در حال انتقال یک مجروح و همراهش از کهنوج به سمت جیرفت بود که در حمله مسلحانه افراد ناشناس در حوالی روستای تلشیراز از توابع شهرستان عنبرآباد، دو نفر که بنا به تقاضای خودشان در حال انتقال از کهنوج به بیمارستان جیرفت بودند با شلیک مرد مسلح جان باختند.

وی با بیان اینکه یک پرستار که همراه بیمار در یک آمبولانس دولتی از کهنوج به جیرفت در حال انتقال بوده مجروح شده است، افزود: این آمبولانس همزمان با آمبولانس خصوصی به اشتباه از سوی ضارب مورد حمله مسلحانه قرار گرفته بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت وضع پرستار مجروح ناشی از حمله مسلحانه را مساعد اعلام کرد و افزود: وی از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۳۰۲۰ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان