//
کدخبر: ۴۵۱۳۹۱ //

قتل هولناک مرد سالخورده توسط پسرخوانده‌اش

رییس پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری عامل قتل یک مرد سالخورده در جنوب تهران خبر داد.

قتل هولناک مرد سالخورده توسط پسرخوانده‌اش

سردار علی ولیپور گودرزی گفت: زمستان امسال، کارکنان انتظامات بیمارستان فیروزگر تهران در تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مرگ مشکوک یک مرد سالخورده را روی تخت بخش اورژانس، گزارش کردند.

وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی سردخانه بیمارستان موردنظر شدند و جسد مرد حدوداً ۷۱ ساله‌ای را مشاهده کردند که براثر ضربات چاقو به گردن و قفسه سینه به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مقتول از خانه‌ای در خاوران با آمبولانس به این مرکز درمانی منتقل شده اما تلاش‌های امدادگران اورژانس فایده‌ای نداشته و او نهایتاً تسلیم مرگ شده است.

سردار گودرزی گفت: کارآگاهان خیلی زود راهی خانه موردنظر شدند و با تحقیقات میدانی پی بردند، مقتول در جریان درگیری خانوادگی با پسرخوانده خود هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده است که با کشف این سرنخ اقدامات پلیسی برای دستگیری متهم آغاز شد.

وی افزود: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه پسر جنایتکار را در محله بریانک شناسایی کردند و در پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی موفق به دستگیری وی در یک عملیات غافلگیرانه شدند.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۱۳۹۱ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان