//
کدخبر: ۴۵۰۸۹۳ //

تراژدی هولناک: قتل زن جوان توسط همسرش جلوی چشمان دو کودک خردسال

مردی که همسرش را مقابل چشمان فرزندانش به قتل رسانده بود در حالی دستگیر شد که یک شب را در کنار جسد همسرش به سر برد.

تراژدی هولناک: قتل زن جوان توسط همسرش جلوی چشمان دو کودک خردسال
به گزارش فرتاک نیوز،

حدود ساعت 14 روزگذشته،مرد جوانی سراسیمه و نگران به طرف خیابان 17 شهریور مشهد حرکت کرد تا از ماجرای وحشتناکی که خواهرش او را مطلع کرده بود،باخبر شود اما وقتی به منزل برادرش در کنار پارک رسید با صحنه دلهره آوری روبرو شد و با دستانی لرزان با پلیس 110 تماس گرفت. طولی نکشید که گروهی از نیروهای انتظامی به سرپرستی سرهنگ علی ابراهیمیان (رئیس کلانتری شهید نواب صفوی)عازم خیابان 17شهریور شدند و با حکم قضایی به بررسی ماجرا پرداختند.

آنان صحنه ای از یک جنایت هولناک را دیدند که مرد 36 ساله ای مقابل چشمان دو دختر خردسالش رقم زده بود .به همین خاطر بلافاصله مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و به حفظ صحنه جنایت پرداختند. دقایقی بعد قاضی «محمود عارفی راد»  به همراه گروهی از عوامل بررسی صحنه جرم و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی  به محل وقوع حادثه رسیدند وبدین ترتیب بررسی های تخصصی وارد مرحله جدیدی شد . تحقیقات میدانی قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی وانقلاب مشهد حاکی از آن بود که «امیر-ز» به دلیل نامعلومی روی پیکر همسرش نشسته و پس از آن که سر او را به کف اتاق و اطراف کوبیده ،با چاقو به جان وی افتاده و او را به قتل  رسانده است. در همین حال دو دختر 4.5 و 6 ساله وی که شاهد این صحنه وحشتناک بودند،از شدت ترس فقط اشک می ریختند و گریه می کردند که پدر متوجه آنان شده و چند سیلی هم به گوش دخترش نواخته است تا او را ساکت کند.

بررسی های مقدماتی در صحنه جنایت، بیانگر آن بود که متهم به قتل شب قبل دست به جنایت  زده است و تا ظهر روز بعددرحالی کنار جسد همسرش نشسته که فرزندانش تنها شاهد این ماجرای تکان دهنده بوده اند.به همین دلیل قاضی عارفی راد بی درنگ دستور انتقال کودکان به مرکز روانپزشکی بهزیستی را صادر کرد تا دختران خردسال با مهارت های روانپزشکی این صحنه هولناک را از خاطر ببرند. از سوی دیگر نیز تحقیقات درباره علت وانگیزه این جنایت با دستورات ویژه قضایی ادامه یافت و به گونه ای که احتمال می رود علایمی از اختلال شخصیتی در متهم وجود داشته باشد به همین دلیل قاضی ویژه قتل عمد دستور انتقال متهم به پزشکی قانونی را صادر کرد اما متهم در بازجویی های اولیه مدعی شد که به خاطر پختن غذا با همسرش درگیر شده است!

تحقیقات بیشتر دراین باره زیر نظر سرهنگ محمد مرادی (افسر پرونده )همچنان ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۰۸۹۳ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان