-
شناسه خبر 323021

صاحبکار دختر جوان وقتی با جواب منفی معصومه در خواستگاری روبرو شد دست به چاقو شد و خواهر و برادر جوان را هدف ضربات چاقو قرار داد.

به گزارش فرتاک نیوز ، ساعت 5 صبح جمعه 12 شهریور امسال ماموران پلیس تهران در جریان انتقال یک دختر و پسر جوان به بیمارستان قرار گرفتند و در تحقیقات مشخص شد که این دختر و پسر جوان هدف  ضربات چاقو  قرار گرفته اند.

بدین ترتیب بازپرس مصطفی واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا تیمی از ماموران پلیس تهران برای تحقیقات وارد عمل شوند.

پزشکان خیلی زود دختر و پسر جوان را که هدف ضربات چاقو گرفته بودند تحت درمان قرار دادند و در ادامه دختر 30 ساله و پسر 26 ساله برای تحقیق در اختیار پلیس قرار گرفتند.

دختر جوان در تحقیقات از صاحبکارش که خواستگارش نیز است شکایت کرد و گفت: من و برادرم با هم زندگی می کنیم و از چندی قبل صاحبکارم که مردی 40 ساله است از من خواستگاری کرد که من به جواب منفی به او دادم اما او هر روز سعی داشت به من نزدیک شود و همین رفتارهایش باعث شد تا با برادرم از او بخاطر مزاحمت شکایت کنیم.

 

وی افزود: بعد از شکایت از صاحبکارم مبنی بر مزاحمت، او دستگیر شد تا اینکه چندی قبل با رضایت ما از  زندان  آزاد شد و همه چیز عادی شده بود.

معصومه ادامه داد: بعد از آزادی صاحبکارم ، برادرم و من با او آشتی کردیم تا اینکه پنج شنبه شب صاحبکارم دوباره من و برادرم را به خانه اش دعوت کرد که من همراه برادرم به آنجا رفتیم.

دختر جوان عنوان کرد: در خانه صاحبکارم بودیم که دوباره بخاطر  اختلافات مالی  و  خواستگاری  با هم بحث کردیم و ناگهان صاحبکارم که دوباره بحث خواستگاری را مطرح کرده بود و با من و برادرم بحث می کرد دست به چاقو شد و من و برادرم را هدف ضربات چاقو قرار داد و بعد از آن خودش ما را به بیمارستان رساند و پا به فرار گذاشت.

بنا بر این گزارش، تحقیقات برای دستگیری مرد 40 ساله که خواهر و برادر جوان را در مراسم  خواستگاری  هدف چاقو قرار داده در دستور کار ماموران پلیس تهران قرار دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار