-
شناسه خبر 305527

پدر و مادر نوزاد 8 روزه پس از انتقال فرزندشان به بیمارستان پا به فرار گذاشتند و مرگ این پسر نوزاد کافی بود تا دستور بازداشت والدین جوان صادر شود.

مرگ مرموز نوزاد 8 روزه در بیمارستان کافی بود تا دستور بازداشت پدر و مادر فراری صادر شود.

صبح روز سه شنبه 17 فروردین امسال زوج جوانی در حالیکه کودک 8 روزه شان را در آغوش داشتند پای در یکی از بیمارستان های تهران گذاشتند و از پزشکان برای نجات جان پسر 8 روزه شان درخواست کمک کردند.

مرگ مرموز نوزاد 8 روزه در بیمارستان

نوزاد 8 روز تحت نظر پزشکان در بیمارستان بستری شد و پدر و مادرش برای پر کردن فرم مشخصات به قسمت پذیرش بیمارستان رفتند و پس از پر کردن فرم بیمارستان در اتفاقی عجیب پدر و مادری که نگران سرنوشت فرزندشان بودند ناپدید شدند و با گذشت 24 ساعت حال نوزاد 8 روزه بدتر شد و تلاش پزشکان برای نجات جان وی ادامه د اشت تا اینکه ظهر چهارشنبه 18 فروردین ماه نوزاد پسر به کام مرگ فرو رفت.

دستور بازداشت پدر و مادر نوزاد 8 روزه

بدین ترتیب ماموران کلانتری 106 نامجو ماجرای مرگ مرموز نوزاد در بیمارستان را به بازپرس حبیب الله صادقی در شعبه 4 دادسرای امور جنایی تهران مخابره کردند و بازپرس ویژه قتل دستور داد تا تیمی از ماموران پلیس برای تحقیق به سراغ پدر و مادر این نوزاد بروند.

ماموران وقتی برای بررسی فرم پر شدن پدر و مادر این نوزاد به قسمت پذیرش رفتند و متوجه شدند که والدین این نوزاد مشخصات خود را به دروغ اعلام کرده اند که بازپرس پرونده دستور داد تا جسد این نوزاد برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود.

بنا بر این گزارش ، بازپرس صادقی از شعبه 4 دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت پدر و مادر این نوزاد را صادر کرد و تحقیقات برای بررسی علت مرگ نوزاد پسر در دستور کار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار