-
شناسه خبر 294573

پسر شیشه ای که در توهم خیالی مادرش را شیطان دیده بود با ضربات چاقو به قتل رساند

قاتل+مادربزرگ

به گزارش فرتاک نیوز؛  عقربه ها ساعت 19:45 دقیقه چهارشنبه 30 بهمن سال 98 بود که ماموران کلانتری 152 خانی آباد نو در جریان قتل یک زن در خانه اش قرار گرفتند و تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی برای تحقیق پای در محل گذاشتند.

 مادرکشی از سوی پسر جوان

کارآگاهان با حضور در صحنه جرم با جسد زن 70 ساله ای روبرو شدند که در کنار یخچال روی زمین افتاده بود و این در حالی بود که وسایل داخل یخچال روی زمین ریخته شده بود مشخص شد قاتل قصد داشته جسد را داخل یخچال قرار دهد اما موفق به این کار نشده است.

ماموران در این شاخه از تحقیقات به پسر 47 ساله که از 25 سالگی اعتیاد به مواد مخدر دارد مشکوک شدند و در بررسی ها مشخص شد که این پسر جوان 15 سال قبل به خاطر اعتیادش پدرش را به باد کتک گرفته و او را فلج کرده است و در ادامه پدر این جوان به کام مرگ فرو رفته اما پسر جوان پس از انتقال به زندان با رضایت خانواده اش آزاد شده است.

دستگیری پسر شیشه ای در قتل مادر

کارآگاهان در ادامه تحقیقات اطلاع پیدا کردند هومن 6 روز قبل از کمپ ترک اعتیاد بیرون آمده و دوباره درگیری هایش را با خانواده اش شروع کرده است و همین کافی بود تا فرضیه قتل مادر خانواده به دست هومن در دستور کار پلیس قرار گرفت.

3 ساعت از تحقیقات پلیسی در صحنه جرم گذشت و ماموران موفق شدند هومن را در خیابان 22 بهمن و در حالیکه چاقو به دست داشت دستگیر کنند.

هومن در اعترافاتش گفت: در حمام خانه بودم که ناگهان شیطان به سراغم آمد و تهدیدم کرد، شیطان مرا تهدید کرد و مرا به نبرد دعوت کرد و گفت که یا من تو را می کشم یا تو مرا می کشی و سپس به سمت من حمله کرد و پس از زخمی شدنم به دنبالش رفتم و در آشپزخانه با چاقو ضرباتی به شیطان زدم و وقتی به خودم آمدم دیدم مادرم را کشته ام.

وی افزود: تصمیم داشتم جسد مادرم را داخل یخچال قرار دهم و منجمدش کنم تا بعدا او را به سردخانه منتقل نکنند اما در کارم موفق نبودم و تصمیم به فرار گرفتم.

هومن برای بررسی صحت روانی به پزشکی قانونی منتقل شد و کمیسیون پزشکی قانونی پس از انجام معاینات پزشکی اعلام کردند او در زمان قتل مسئول کارهای خود نبوده و باید در بیمارستان بستری شود.

بنا بر این گزارش، با توجه به نظریه پزشکی قانونی که هومن در زمان قتل هیچ اراده ای از خود نداشته قرار منع تعقیب صادر و متهم برای درمان به مراکز روانپزشکی منتقل خواهد شد

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار