-
شناسه خبر 273420

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدوم شدن ۲۰ تا ۳۰ نفر بر اثر حادثه تصادف زنجیره‌ای در اتوبان کرج به قزوین خبر داد.

مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره حادثه تصادف زنجیره‌ای در اتوبان تهران به قزوین گفت: این حادثه در ساعت 18 و 55 دقیقه  در 15 کیلومتری شهر قزوین، لاین شمالی اتوبان کرج به قزوین رخ داده است که در این تصادف زنجیره‌ای بیش از 50 دستگاه اتومبیل با یکدیگر برخورد کرده‌اند و محدوده تصادف نزدیک به دو کیلومتر است و ترافیک این حادثه نزدیک به 20 کیلومتر ادامه یافته است‌.

به گزارش فرتاک نیوز، وی افزود: تا این لحظه نزدیک بین 20 تا 30 نفر از سرنشینان خودرو دچار آسیب‌ شده‌اند و نیروهای اورژانس درحال ارائه خدمات به آن‌ها هستند؛ بیمارستان‌های شهر قزوین آماده‌باش هستند و قرار شده متخصصین در اورژانس بیمارستان‌ها مستقر شوند.

وی با اشاره به ترافیک سنگین ایجاد شده خاطرنشان کرد: سعی‌مان بر این است که مصدومین در محل حادثه درمان شوند و سلامت عمومی آنها به پایداری برسد. آمبولانس و اتوبوس‌آمبولانس‌ها در محل مستقرند و با توجه به این‌که این حادثه در نزدیکی شب رخ داده است امکان پرواز بالگرد وجود ندارد.

وی تاکید کرد: نکته حائز اهمیت این است که از افرادی که در مسیر کرج به قزوین هستند خواهش می‌کنیم در 30 کیلومتری قزوین توقف کنند تا نیروهای امدادی با آرامش بیشتری به ارائه خدمت بپردازند. کسانی که در لاین جنوبی قرار دارند نیز مسیر را ترک کنند زیرا ممکن است نیاز باشد آمبولانس‌های اورژانس برای امدادرسانی به محل حادثه از مسیر مخالف استفاده کنند. سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدوم شدن ۲۰ تا ۳۰ نفر بر اثر حادثه تصادف زنجیره‌ای در اتوبان کرج به قزوین خبر داد.

مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری تسنیم درباره حادثه تصادف زنجیره‌ای در اتوبان تهران به قزوین گفت: این حادثه در ساعت 18 و 55 دقیقه  در 15 کیلومتری شهر قزوین، لاین شمالی اتوبان کرج به قزوین رخ داده است که در این تصادف زنجیره‌ای بیش از 50 دستگاه اتومبیل با یکدیگر برخورد کرده‌اند و محدوده تصادف نزدیک به دو کیلومتر است و ترافیک این حادثه نزدیک به 20 کیلومتر ادامه یافته است‌.

وی افزود: تا این لحظه نزدیک بین 20 تا 30 نفر از سرنشینان خودرو دچار آسیب‌ شده‌اند و نیروهای اورژانس درحال ارائه خدمات به آن‌ها هستند؛ بیمارستان‌های شهر قزوین آماده‌باش هستند و قرار شده متخصصین در اورژانس بیمارستان‌ها مستقر شوند.

وی با اشاره به ترافیک سنگین ایجاد شده خاطرنشان کرد: سعی‌مان بر این است که مصدومین در محل حادثه درمان شوند و سلامت عمومی آنها به پایداری برسد. آمبولانس و اتوبوس‌آمبولانس‌ها در محل مستقرند و با توجه به این‌که این حادثه در نزدیکی شب رخ داده است امکان پرواز بالگرد وجود ندارد.

وی تاکید کرد: نکته حائز اهمیت این است که از افرادی که در مسیر کرج به قزوین هستند خواهش می‌کنیم در 30 کیلومتری قزوین توقف کنند تا نیروهای امدادی با آرامش بیشتری به ارائه خدمت بپردازند. کسانی که در لاین جنوبی قرار دارند نیز مسیر را ترک کنند زیرا ممکن است نیاز باشد آمبولانس‌های اورژانس برای امدادرسانی به محل حادثه از مسیر مخالف استفاده کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار