-
شناسه خبر 294740

رئیس کمیته دفاعی مجلس با اشاره به آمادگی کامل و هوشیاری نیروهای مسلح در مواجهه با شیطنت احتمالی دشمن، گفت: آمریکایی‌ها باید مراقب حرکات خود در منطقه باشد.

سید علی آقازاده در گفتگو با خبرنگار با اشاره به برخی از تحرکات آمریکایی‌ها در خلیج فارس، اظهار کرد: حضور نیروهای آمریکایی و کشورهای فرامنطقه‌ای در منطقه و خلیج فارس تازگی ندارد چرا که آمریکا در اکثر کشورهای خلیج فارس پایگاه‌های نظامی، هوایی، دریایی و پدافندی دارد.

به گزارش فرتاک نیوز،وی به پایگاه‌های آمریکا در افغانستان، عراق و ترکیه نیز اشاره کرد و گفت: این گونه رفتارها در خلیج فارس از سوی دشمن، برای جمهوری اسلامی تازگی ندارد، اگرچه آمریکایی‌ها با تقویت نیرو مانورهایی از خود بروز داده و با بمب‌افکن‌ها، هواپیمای پیشرفته و ناوها دنبال اثبات قدرت خود هستند اما چنین رفتاری به هیچ عنوان برای جمهوری اسلامی تازگی ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به هوشیاری کامل نیروهای مسلح و رصد کامل رفتار آمریکایی‌ها در خلیج فارس، بیان کرد: جمهوری اسلامی به عنوان یک کشور قدرتمند منطقه با حضور قدرتمندانه خود در خلیج فارس، دریای عمان و آب‌های آزاد، مأموریت‌های خود را به درستی انجام داده و با آمادگی کامل در مقابل شیطنت‌های احتمالی دشمن خواهد ایستاد.

رئیس کمیته دفاعی مجلس با اشاره به نقش ایران در ایجاد امنیت منطقه، تصریح کرد: جمهوری اسلامی امنیت منطقه را ایجاد کرده و از این به بعد نیز ایجاد می‌کند، واضح است که جمهوری اسلامی با کشوری جنگ نداشته اما در جهت افزایش ایجاد امنیت در منطقه با قاطعیت در مقابل خطای دشمن، ایستادگی می‌کند.

آقازاده با بیان اینکه چنین رفتارها و لفاظی‌هایی برای جمهوری اسلامی از طرف آمریکایی‌ها چیز جدیدی نیست گفت: ایران در مقابل شیطنت‌ها بی تفاوت نبوده و با رصد کامل و با هوشیاری و دقت فراوان همه رفتار آمریکایی‌ها را ارزیابی می‌کند.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی با همه توان کوچک‌ترین حرکات دشمن را نیز زیر نظر دارد و در صورت کوچک‌ترین خطا از طرف دشمن برخورد خواهد کرد، اضافه کرد: اگر نیروهای آمریکایی پای خود را از حریمشان فراتر گذاشته و شیطنت کنند بدانند که با عکس‌العمل قاطع جمهوری اسلامی روبرو خواهند شد.

رئیس کمیته دفاعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آمادگی کامل نیروهای مسلح و هوشیاری و دقت آنها در مواجهه با شیطنت احتمالی دشمن، گفت: آمریکایی‌ها هشدار می‌دهیم که مراقب حرکات خود باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار