-
شناسه خبر 277788

نتایج جدیدترین نظر سنجی نشان می‌دهد که اکثر مردم آمریکا به گردهمایی ملی دموکرات ها و جمهوریخواهان که هفته های اخیر برگزار شد، بی توجه بوده و علاقه ای به دنبال کردن نشست‌های انتخاباتی ندارند.

۶۰ درصد از شرکت کنندگان مستقل در نظرسنجی نشریه هیل اعلام کرده اند که برنامه های انتخاباتی گردهمایی ملی دموکرات ها و جمهوریخواهان را تماشا نکرده اند.

همچنین نتایج نظرسنجی نشان می دهد که الباقی شرکت کنندگان با تماشا برنامه های انتخاباتی احزاب سیاسی آمریکا بر این باورند که برگزاری گرهمایی دموکرات ها موثرتر از گردهمایی جمهوریخواهان بوده است.

نظرسنجی نشریه هیل که به صورت آنلاین از شرکت کنندگان بدست آمده بلافاصله بعد از پایان گردهمایی ملی جمهوریخواهان و در ۲۹ تا ۳۱ آگوست (هشتم تا دهم شهریور) صورت گرفتهاست.

در نظرسنجی صورت گرفته ۲۳ درصد از شرکت کنندگان بر این باور بودند که گردهمایی دموکرات موثرتر بوده این درحالی است که ۱۶ درصد نیز بر موثرتر بودن گردهمایی جمهوریخواهان اعتقاد داشتند.

همچنین نظرسنجی جدید ای بی سی نیوز نشان می دهد که میزان رضایت عمومی از ترامپ پس از مجمع ملی حزب جمهوریخواه به کمتر از ۳۱ درصد رسیده است. این رقم در نظرسنجی هفته قبل به ۳۲ درصد رسیده بود.

میزان رضایت عمومی از جو بایدن نامزد حزب دموکرات نیز از ۴۵ درصد هفته گذشته به ۴۶ درصد افزایش یافته است.

نتایج این نظرسنجی به خوبی نشان می دهد که ترامپ در دستیابی به هدف خود ناکام بوده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار