//
کدخبر: ۴۶۵۰۷۷ //

قیمت گوشت گرم اعلام شد | قیمت گوشت افزایش می یابد؟

قیمت گوشت در تاریخ 11 تیر 1403 اعلام شد.

 قیمت گوشت گرم اعلام شد | قیمت گوشت افزایش می یابد؟
به گزارش فرتاک نیوز،

قیمت گوشت قرمز، امروز 11 تیر 1403، اعلام شد. بر اساس داده‌های منتشرشده، برخی اقلام گوشت نسبت به چند روز گذشته کاهش قیمت و برخی دیگر افزایش قیمت داشتند. اما کدام یک از اقلام گوشت افزایش قیمت و کدام یک کاهش قیمت داشتند؟

قیمت گوشت قرمز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. چراکه این محصول به عنوان یکی از عناصر اصلی رژیم غذایی مردم به شمار می‌رود. این تغییرات می‌تواند به صورت مستقیم بر زندگی مردم تأثیر‌گذار باشد. افزایش قیمت این محصول می‌تواند باعث کاهش قدرت خرید مردم شود.

قیمت گوشت قرمز، امروز 11 تیر 1403، اعلام شد. بر اساس داده‌های به‌دست‌آمده، گوشت شقه گوسفندی به‌‌ازای هر کیلوگرم 749 هزارتومان و ران گوسفندی 810 هزارتومان به فروش می‌رسند.

گوشت خورشتی بدون استخوان و بدون چربی 655 هزار تومان، ماهیچه گوسفندی یک میلیون و 110 هزار تومان و راسته مغز گوسفندی سنگسر و شهمیرزاد 655 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

شقه گوسفندی تنظیم بازار با قیمت 699 هزارتومان، سردست گوسفندی بره در بسته‌های 3.5 کیلوگرمی با قیمت 695 هزارتومان و ران ممتاز کوسفندی با قیمت 919 هزارتومان در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرند.

راسته بدون استخوان گوسفندی به قیمت 800 هزارتومان، لاشه گوسفندی تنظیم بازار به قیمت 679 هزارتومان و گردن گوسفندی به قیمت 670 هزار تومان  در بازار توزیع می‌شوند.

در میان قیمت‌های اعلام‌شده‌ انواع گوشت، بیشتر انواع گوشت نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته اما نیم‌شقه گوسفندی 5 کیلوگرمی و بسته شقه گوسفندی 10 کیلوگرمی، حدود چهار درصد کاهش قیمت داشته‌اند. از طرفی راسته مغز گوسفندی سنگسر و شهمیرزاد و گوشت خورشتی بدون استخوان و بدون چربی هم رشد 7 درصدی داشتند. فعلا قیمت سایر اقلام گوشت ثابت بوده و تغییر قیمت نداشته است.

براساس این گزارش، برخی از اقلام گوشت افزایش و برخی نسبت به هفته گذشته، کاهش قیمت داشتند. احتمال می‌رود در چند روز آینده، باز هم اقلام مختلف گوشت، تغییر قیمت داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۵۰۷۷ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد